Суд переніс засідання у справі за позовом Гліба Головченка до російського «Первого канала» на кінець серпня
Суд переніс засідання у справі за позовом Гліба Головченка до російського «Первого канала» на кінець серпня
Печерський районний суд міста Києва переніс на 27 серпня засідання у справі за позовом генерального продюсера миколаївського каналу «Так TV» і директора Коледжу преси та телебачення Гліба Головченка до ТОВ «Об'єднання російських телеканалів» (Україна), ЗАТ «Первый канал. Всемирная сеть» і ВАТ «Первый канал» (Російська Федерація) про визнання недостовірної розповсюдженої інформації, спростування недостовірної інформації, стягнення моральної шкоди. Відповідне рішення суд ухвалив на засіданні 2 липня, повідомляє прес-служба «Так TV».
На судове засідання прийшли пан Головченко і його представник, а також представник ТОВ «Об'єднання російських телеканалів». Російські представники відповідачів на засідання знову не з'явилися. За клопотанням «Об'єднання російських телеканалів» суд переніс засідання на 27 серпня, щоб підтвердити в Міністерства юстиції України вручення повісток російській стороні.
«Російські відповідачі надіслали письмові пояснення, які є досить цікавими з точки зору їх змісту. Після детального ознайомлення з ними, ми обов'язково повідомимо про них докладніше. На прохання українського відповідача, суд переніс засідання на 27 серпня для того, щоб підтвердити у Міністерства юстиції України вручення повісток російській стороні. Ми будемо продовжувати відстоювати свої права в суді і готові відстоювати свою честь та гідність не тільки в українському, але й в міжнародних судах, якщо це буде потрібно», - прокоментував процес Гліб Головченко.
Нагадаємо, 30 березня 2014 року в ефірі програми «Воскресное время» на російському телеканалі «Первый канал» вийшов сфальсифікований сюжет «Управление гневом», проілюстрований кадрами з програми «Телевізійний прес-клуб з Глібом Головченко» на українському телеканалі «Так TV» з Миколаєва. Гліб Головченко подав позов до суду 15 квітня минулого року. Перше засідання відбулось у травні минулого року, наступне у жовтні. На жодне із засідань представник російського мовника не з'явився.
Судовий розгляд триває вже понад рік, тоді як Цивільним процесуальним кодексом України (ст.157) передбачено розумний строк розгляду справи, але не більше двох місяців з дня відкриття провадження по справі.
«Детектор медіа»