Рахманін поки не бачить реального впливу екс-журналістів на політику

Рахманін поки не бачить реального впливу екс-журналістів на політику

16 Червня 2015
0
1935

Рахманін поки не бачить реального впливу екс-журналістів на політику

0
1935
Рахманін поки не бачить реального впливу екс-журналістів на політику
Рахманін поки не бачить реального впливу екс-журналістів на політику

Заступник головного редактора газети «Дзеркало тижня. Україна», автор і ведучий програми «Гра в класику» на телеканалі ZIK Сергій Рахманін вважає, що сьогодні Україна потребує фахових журналістів не менше, а, можливо, і більше, ніж фахових політиків. Таку думку він висловив під час чат-конференції в інтернет-виданні «Главред».

 

«Дві найбільш поширені точки зору стосовно людей, які вирішили поміняти редакційне посвідчення на депутатський мандат, це подвиг або зрада. Я не вважав і не вважаю це ані подвигом, ані зрадою. Можу помилятися, але на сьогодні Україна фахових журналістів потребує не менше, а, можливо, і більше, ніж фахових політиків. Нині ситуація, коли ззовні впливати на ситуацію, не менш важливо, ніж зсередини», - каже пан Рахманін.

 

Він поки не помітив ефективності екс-журналістів у політиці, натомість вважає, що їх бракує в журналістиці: «Поки зарано говорити про реальний ефективний вплив нещодавніх журналістів на українську політику. Дещо вдається, дещо - ні. Якщо хтось з них стане неабияким політиком, особисто я буду цьому тільки радий. Але мені здається, що багатьох із них об'єктивно бракує по цей бік».

 

Сергій Рахманін розповів, що йому пропонували брати участь у парламентських виборах, починаючи з 1998 року. Єдиною кампанією, коли він не отримав жодної пропозиції, були позачергові вибори 2007 року. «Що пропонують? Чесно кажучи, нічого конкретного не пропонували. Просто пропонували приєднатися до політичної сили. Мені ритуально пропонували, а я ритуально відмовлявся», - додав він.

 

Нагадаємо, Сергій Рахманін також вважає, що українським медіа було би простіше формувати свою редакційну політику, зокрема домовитися про термінологію конфлікту, якби влада визначила своє ставлення до цієї війни. На думку пана Рахманіна, в українських медіа немає поширеної практики перекручування фактів, а є радше певні помилки. Що стосується роботи російських пропагандистів, то український медіа-експерт вбачає в ній як фахову цинічну робота, так і незграбну й неохайну.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
1935
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду