RSF і IFEX розповіли про жінок, які виборюють свободу слова

RSF і IFEX розповіли про жінок, які виборюють свободу слова

8 Березня 2015
0
2737

RSF і IFEX розповіли про жінок, які виборюють свободу слова

0
2737
RSF і IFEX розповіли про жінок, які виборюють свободу слова
RSF і IFEX розповіли про жінок, які виборюють свободу слова

З нагоди Міжнародного жіночого дня «Репортери без кордонів» (RSF) віддали шану журналісткам з чотирьох континентів. На сайті медійної організації опубліковано 10 історій цих особистостей.

 

А глобальна мережа IFEX представила інтерактивну мапу-розповідь про вісьмох представниціь ЗМІ, які борються за свободу слова.

 

В історіях на RSF ідеться про журналістську роботу, відданість професії, виклики й небезпеки, на які наражаються ці журналістки.

 

Сирійська репортерка Заїна Ерхаїм (Zaina Erhaim), яка проводить трейнінги в охопленій громадянською війною близькосхідній країні та Фаріда Некзад (Farida Nekzad) - засновниця Wakht News Agency в Афганістані постійно зіштовхуються із загрозами життю.

 

Бірманська репортерка Agence France-Presse Гла Гла Гтай (Hla Hla Htay) та Марсела Тураті (Marcela Turati) - фрілансер мексиканського інформаційно-аналітичного тижневика Proceso зазнають постійних труднощів у чоловічому середовищі.

 

Іранська журналістка Нушін Ахмаді Хорассані (Noushin Ahmadi Khorasani) та ліберійка Ма Азанго (Mae Azango) піддаються переслідуванням через відданість боротьбі за права жінок.

 

Провідна азербайджанська журналістка-розслідувачка Халіда Ісмайлова (Khadija Ismayilova) та найвідоміша у Сербії телевізійна репортерка Бранкіца Станкович (Brankica Stanković) зазнали сексуальних погроз.

 

Соланж Люсіку Нсіміре (Solange Lusiku Nsimire) - єдину редакорку у провінції Ківу Демократичної Республіки Конго непокоїть те, що на її родину чинять напади.

 

Її тривогу поділяє марокканка Фатіма аль-Іфрікі (Fatima Al Ifriki). Щоб запобігти загрозам своїй сім'ї, вона навіть тимчасово припиняла займатися журналістикою.

 

Ґлобальна мережа IFEX представила історії з різних країн світу. Про себе розповіли Йоані Санчес (Yoani Sánchez) - Куба, Ма Шанмалай (Ma Shanmalay) - М'янма, Яра Саллам (Yara Sallam) - Египет, Каша Жаклін Набагесера (Kasha Jacqueline Nabageserera) - Уганда, Соланжі душ Сантуш (Solange dos Santos) - Мозамбік, Марія Козловська - Росія, Діна Меса (Dina Meza) - Гондурас, Пінар Селек (Pinar Selek) - Туреччина.      

 

Аркадій Сидорук для «Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
2737
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду