До 5 лютого – прийом заявок на отримання стипендії Ukrainian Media E-School від НАМ і Deutsche Welle Aкademie
До 5 лютого – прийом заявок на отримання стипендії Ukrainian Media E-School від НАМ і Deutsche Welle Aкademie
Розпочато прийом заявок на курс «Мультимедійна журналістика» Ukrainian Media E-School, яка є спільним проектом Незалежної асоціації телерадіомовників та Deutsche Welle Aкademie.
Мультимедійна журналістика - це інноваційна навчальна програма, яка забезпечить своїм випускникам здатність ефективно якісно створювати журналістські матеріали для різних медіа платформ та у власних ЗМІ (блогах, соціальних мережах).
Програма складається з 4-х модулів: «Ефективне дослідження», «Мультимедійна, журналістика», «Журналістика даних», «Персональний бренд».
Загальна тривалість курсу - 5 місяців.
У перший рік роботи Ukrainian Media E-School Deutsche Welle Akademie надає можливість отримати навчання безкоштовно. Учасник сплачує лише проїзд та проживання під час аудиторних сесії в Києві.
Окрім повного пакету навчання (відвідування усіх тренінгів, дистанційна фаза та розгорнуті фідбеки від тренерів), усі бажаючі можуть придбати онлайн пакет Ukrainian Media E-School, до якого входять усі матеріали курсу, а також доступ до трансляції тренінгів. Вартість онлайн пакету - 1980 гривень.
Взяти учать у конкурсі на отримання стипендії можна надіславши заповнену аплікаційну форму до 5 лютого 2015 р. Відбір стипендіатів відбуватиметься на конкурсній основі за результатами анкет. Ті, хто не буде відібраний для отримання безкоштовного навчання, зможе претендувати на отримання місця на курсі з частковою оплатою.
Незалежна асоціація телерадіомовників постійно отримує запит від своїх членів на якісні навчальні програми, які б піднімали рівень професійної журналістики. Саме тому вирішила запустити Ukrainian Media E-School на основі досвіду німецької Deutsche Welle Akademie.
«UMES - це ще один наш амбітний проект, спрямований на підвищення кваліфікації фахівців галузі. Наша мета - дати якісну й доступну професійну освіту для журналістів та медіа менеджерів незалежно від місця їх роботи й проживання, саме тому ми обрали новий для України формат - змішаного навчання, де всього близько 20% навчання потребуватимуть присутності в аудиторії, решта ж відбуватиметься дистанційно. Такий формат - оптимальний для медіа фахівців, які працюють у регіонах і не завжди можуть приїхати у Київ на навчання», - наголошує виконавчий директор НАМу Катерина М'ясникова.
Нагадаємо, розробкою концепції школи займались провідні експерти галузі з України спільно з німецькими колегами з Deutsche Welle Akademie. Ukrainian Media E-School буде побудована за зразком німецької школи і діятиме за принципом blended learning - змішане навчання, 15-20% часу складатиме аудиторне навчання, а 80% - дистанційне. Навчальна програма передбачає чотири модулі, перед кожним з них проводитиметься дводенний семінар, після нього упродовж семи тижнів учасники програми матимуть інтенсивний курс з практичними завданнями, онлайн-лекціями, вебінарами, контрольними роботами. Навчання курсу медіа-менеджмент розпочнеться у серпні.
Після завершення курсу учасники отримують сертифікат Школи за підписом організаторів з НАМу та Deutsche Welle Akademie.
Контактна особа: Євгенія Зимовець, тел. + 380 44 289 25 99 e-mail: i.zymovets@nam.com.ua
Завантажити аплікаційну форму можна за посиланням.
«Детектор медіа»