18 грудня – відкрита лекція «Нові медіа та регіональна журналістика»
18 грудня – відкрита лекція «Нові медіа та регіональна журналістика»
18 грудня, у четвер, з 11:00 до 13:00 у Києві пройде відкрита лекція тренерів Ukrainian Media E-School, які розкажуть про ефективні журналістські розслідування - «Як звільнити чиновника не виходячи з дому», про доступність лонгріда - «Як змусити аудиторію читати до останнього рядка» та про роботу з даними - «Як ріст інформації зробив з журналіста супергероя».
Лекція транслюватиметься онлайн. Щоб узяти в ній участь, необхідно зареєструватися. Кияни можуть відвідати подію за адресою, яка буде повідомлена зареєстрованим учасникам. Вхід - вільний.
Участь у заході візьмуть тренери Ukrainian Media E-School: директор з розвитку та зв'язку Інституту розвитку регіональної преси Ілона Фанта, аналітик, викладач Києво-Могилянської академії Михайло Кольцов та керівник відділу розслідувань київської редакції телеканалу ZIK та Центру протидії корупції ANTAC Денис Бігус. А також члени Наглядової ради Ukrainian Media E-School, які розкажуть про переваги використання нових інструментів у журналістиці для регіональних медіа.
Ілона Фанта презентуватиме курс «Мультимедіа», вона розкаже про «Лонгрід своїми руками»: як навчитись розказувати історії онлайн, як змусити аудиторію читати до останнього рядка.
Денис Бігус поділиться досвідом ефективних «Журналістських розслідувань для ледачих»: як звільнити чиновника, не встаючи з-за комп'ютера (робота із соцмережами, з пошуковими системами, база судових рішень та юридичних осіб).
Михайло Кольцов презентуватиме курс «Журналістика даних»: які інструменти підвищують ефективність роботи журналіста.
Захід відбудеться в рамках навчального проекту для регіональний журналістів та медіаменеджерів Ukrainian Media E-School, який Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) запускає у співпраці з Deutsche Welle. Мета цієї програми - підвищити кваліфікацію співробітників регіональних ЗМІ, які хочуть отримати якісне, тривале навчання та здобути практичні навички.
Ukrainian Media E-School буде побудована за зразком німецької школи і діятиме за принципом blended learning - змішане навчання. 15-20% часу складатиме аудиторне навчання, а 80% - дистанційне. Навчальна програма передбачає чотири модулі, перед кожним з них проводитиметься дводенний семінар, після нього упродовж семи тижнів учасники програми матимуть інтенсивний курс з практичними завданнями, онлайн-лекціями, вебінарами, контрольними роботами. Навчання платне, по завершенню курсу учасники отримують сертифікат.
У лютому 2015 року розпочнеться навчання з курсу журналістики, а у серпні стартує курс для медіаменеджерів.
Контактна особа: Сніжана Пушкар, керівник Навчального центру Незалежної асоціації телерадіомовників, snizhana@nam.com.ua.