Тетяна Попова
Репутація України у світі. Необхідно покращувати імідж держави
3150
20 Березня 2018
Інше
Тетяна Попова
«Радіо Свобода»
2972
17 Березня 2018
Інше
Тетяна Попова
Українська правда. Блоги
2398
16 Січня 2018
Інше
Тетяна Попова
"Цензон.НЕТ"
Комунікаційна діяльність української влади має всі шанси увійти до «case studies» навчальних курсів провідних світових університетів. Вони пропонують студентам для вивчення, як кращі світові практики, так і приклади, яким не варто наслідувати.
Європейський інформаційний фронт
3067
10 Січня 2018
Інше
Тетяна Попова
«Радіо Свобода»
Вдруге з часів завершення Другової світової війни Європа змушена реагувати на безпекову ситуацію, яка наближається до рівня викликів і загроз Холодної війни. Головною особливістю нинішніх реалій є необхідність об’єднання зусиль європейської спільноти щодо протидії російській інформаційній агресії
Підводні камені реінтеграції окупованої частини Донбасу
2124
14 Грудня 2017
Інше
Тетяна Попова
Радіо Свобода
Законопроект «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями» має шанси на розгляд протягом чергового пленарного тижня. За визначенням, цей нормативний акт має закласти правові підстави щодо інформаційної реінтеграції тимчасово окупованих районів Донбасу.
Кремль атакує
1855
27 Листопада 2017
Інше
Тетяна Попова
«Радіо Свобода»
Стратегічні комунікації у США: 80% реальних дій і лише 20% слів
6161
13 Жовтня 2017
Інфопростір
Тетяна Попова
для «Детектора медіа»
Незважаючи на тривалу інформаційну агресію проти України, пошук ефективних шляхів забезпечення власної інформаційної безпеки триває. Важко заперечити, що успішним прикладом такої діяльності є США, які розглядають стратегічні комунікації у якості важливого інформаційного інструменту захисту та реалізації своїх інтересів.
Реінтегрувати Донбас? Місія незакінчена
775
07 Червня 2017
Інше
Тетяна Попова
"Радіо Свобода"
Четвертий рік «гібридної війни» нарешті змусив державу розробити проект нормативного акту з дуже довгою назвою «Стратегія інформаційної інтеграції окремих територій на Сході України, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та територій, прилеглих до району проведення антитерористичної операції». Іншими словами мова йде про більш відому вже на протязі двох років Стратегію інформаційної реінтеграції Донбасу. Проект вкрай необхідний, але обраний цього разу шлях його реалізації спонукав поділитися деякими думками.
Криза урядових комунікацій
862
19 Квітня 2017
Інше
Тетяна Попова
«Цензор.НЕТ»
Схоже, що прогнози з приводу чергових спроб дестабілізації суспільно-політичної обстановки в Україні на початку весни певною мірою стали нажаль реальністю. Ніхто не знімає відповідальність за це з зовнішніх та внутрішніх антиукраїнських сил. Але часто «масла у вогонь» своїми діями додають деякі українські політики та керівники державних структур. На мою думку, не останню «скрипку» в цьому грає незадовільне інформаційне супроводження їхньої діяльності, або іншими словами - криза урядових комунікацій.
822
16 Березня 2017
Інше
Тетяна Попова
"Цензор.НЕТ"
Тематика деятельности в информационном пространстве сейчас стала одной из самых популярных. Внимательный анализ позволяет утверждать, что наиболее современной формой реализации своих интересов в информационном пространстве являются стратегические коммуникации. Источник: http://censor.net.ua/b5497
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду