Володимир Малинка
Дезінформація стала тлом для виборів, а в онлайні краще працюють розваги — дискусія про інфосферу
0
12 Квітня 2019
Спільнота
Володимир Малинка
«Детектор медіа»
12 квітня у рамках Київського безпекового форуму відбулась дискусія «Як знайти баланс між свободою та безпекою в інформаційній сфері». Спікери говорили про вплив нових технологій на виборчий процес та поширення дезінформації.
На державному каналі Росії Малахов влаштував міні-бенефіс Зеленському. Як це було?
0
11 Квітня 2019
Критика
Володимир Малинка
У програмі «Привет, Андрей» 6 квітня на кремлівському каналі «Росія 1» Андрій Малахов зібрав російських акторів та представників шоу-бізнесу, щоб обговорити участь Володимира Зеленського у передвиборчій гонці на пост президенти України.
Небезпеки в інтернеті можна побороти, якщо батьки й діти гратимуть в одній команді
0
09 Квітня 2019
Інфопростір
Володимир Малинка
Батькам не варто жорстко контролювати перебування дітей в інтернеті, а слід навчати їх правильно ним користуватися. На цьому наголосила експертка з комунікацій, бізнес-тренерка Дзвенислава Новаківська від час виступу в рамках дискусії «Соцмережі як середовище для розвитку підлітків» на Docudays UA. «Детектор медіа» записав найцікавіше.
Що пишуть про дебати на стадіоні західні ЗМІ (ДОПОВНЮЄТЬСЯ)
0
05 Квітня 2019
Інфопростір
Володимир Малинка
«Конкурс сечі», «катастрофічний епізод для Зеленського», «сюрреалістична драма» — західна преса не скупиться на епітети про перепалки кандидатів на пост президента України щодо дебатів.
Без гречки: навіщо політичні сили маніпулюють у соціальних мережах
0
30 Березня 2019
Інфопростір
Володимир Малинка
«Детектор медіа»
25 березня під час дискусії «Де робиться вибір: на дільниці чи в соцмережах?» в рамках Docudays експерти обговорювали, чи допоможуть кандидатам у президенти інформаційні маніпуляції в інтернеті.
Ботолюбов. Як розпізнати порохоботів, юлеботів і ЗЕботів
0
27 Березня 2019
Інфопростір
Володимир Малинка
«Детектор медіа» знайшов креативні коментарі від фейсбук-ботів на користь трьох кандидатів у президенти. Також ми створили свій фейковий акаунт, який неочікувано за день зміг зібрати сімсот друзів та стикнувся з переслідуванням.
Гордон Ремсі, британський дослідник: Проросійських наративів у нашому інформаційному полі знайшли більше, ніж ми очікували
0
15 Березня 2019
Інфопростір
Володимир Малинка
Україна стала першою після Великої Британії країною, де презентували дослідження лондонського Kings College про вплив кремлівських RT та Spuntik на британське інформаційне середовище. «Детектор медіа» поспілкувався з одним із авторів аналізу Гордоном Ремсі про «прес-релізм» у журналістиці та як російські тези потрапляють до ЗМІ Великої Британії.
«Це дуже хибне уявлення, що війна — це коли ти бачиш танки». Дискусія про дезінформацію Росії
0
14 Березня 2019
Інфопростір
Володимир Малинка
12 березня в Києві презентували британське дослідження про дезінформацію, яку продукують кремлівські медіа RT та Sputnik. Спікери дискутували про те, як протидіяти цій загрозі та чому інструменти з медіаграмотності не користуються великою популярністю.
Голуби миру: російська служба ВВС в Лондоні зібрала на дебати українців та росіян
0
08 Березня 2019
Інфопростір
Володимир Малинка
Російська служба ВВС створила відео у форматі дебатів між українцями та росіянами щодо відносин двох країн. Метою анонсували спробу «домовитися про те, чи можна щось виправити у відносинах двох країн».
Лідери-джинсовики й «теплі ванни» в ток-шоу: де піаряться кандидати у президенти
0
01 Березня 2019
Інфопростір
Володимир Малинка
28 лютого на прес-конференції представники громадського сектору назвали основні медійні тренди президентської виборчої кампанії 2019 року.
Загалом сторінок: 12 / Загалом записів: 116
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop