Ольга Жук
Що турбує фанатів «UA: Культури»
0
19 Березня 2019
Ольга Жук
Другий канал Національної суспільної телерадіокомпанії України «UA: Культура» ризикує втратити своє обличчя. Чи справа лише в урізаному фінансуванні?
Зураб Аласанія: Були пропозиції, щоб я вів «Зворотний відлік»
0
18 Березня 2019
Ольга Жук
Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія – про підготовку до ток-шоу «Зворотний відлік», уроки української мови для Павла Казаріна, меморандум між НСТУ і кандидатами у президенти та майбутні проекти, які відбуватимуться в новій студії.
Продюсер «UA: Закарпаття» Євген Тичина: Закарпатська філія в мовленні національних меншин переходить від кількості до якості
0
06 Березня 2019
Ольга Жук
Продюсер Закарпатської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Євген Тичина — про контент національних меншин, зміну кадрів та амбітні плани щодо капітального ремонту.
«Євробачення» – не секс зі сценою
0
26 Лютого 2019
Ольга Жук
Для чого суспільному мовнику підписувати договір із учасником «Євробачення»
Тетяна Лебедєва: «Перші наглядова рада й менеджмент НСТУ — це камікадзе»
0
19 Лютого 2019
Ольга Жук
Перша голова наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) — про своє бачення ролі наглядової ради в реформуванні Суспільного мовлення.
Як Богдан Буткевич заклеїв рот скотчем Наталі Соколенко, або (Не)серйозно про кандидатів у президенти
0
26 Січня 2019
Ольга Жук
Новий проект на «Українському радіо» «А серйозно?» спонукає включити критичне мислення не тільки щодо заяв кандидатів у президенти, а й щодо розповідей самих ведучих.
Продюсерка Запорізької філії НСТУ Наталія Андреєва: «Я намагаюся бути “граючим тренером”»
0
25 Січня 2019
Ольга Жук
Продюсерка Запорізької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Наталія Андреєва – про підготовку до запуску нових проектів, комунікацію з представниками влади та «пестунчиків» на роботі.
Володимир Ладижець: У 2019 році філії Суспільного вироблятимуть більше власного контенту
0
15 Січня 2019
Ольга Жук
Володимир Ладижець – про вихід із зони комфорту на посаді продюсера Житомирської філії Суспільного, погрози від влади та кар’єрне зростання.
І хочеться, й колеться. Про новий телеформат НСТУ для народних депутатів
0
13 Грудня 2018
Ольга Жук
Перші випуски програми «Виборчий округ» на телеканалах філій НСТУ показали, що одні народні депутати готові до відвертих розмов, інші — поки що «ховаються» за найнятими журналістами або списують на брак часу.
Андрій Сайчук: Серіал «Шахтарська зміна» — про те, що люди мають бути готовими до змін
0
09 Листопада 2018
Ольга Жук
Коштом донорів «UA: Перший» зняв документальний серіал з елементами реаліті-шоу, покликаний показати рецепт успіху простої людини. У Суспільного є ще портфель подібних ідей на мільярд гривень.
Загалом сторінок: 11 / Загалом записів: 104
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop