Тетяна Гордієнко
П'ять думок про монетизацію для медіа: за що читач готовий платити?
497
14 Листопада 2018
Тетяна Гордієнко
Ефективна монетизація для медіа — це система, яку цілком реально побудувати, чи радше нездійсненна рожева мрія для кожної редакції?
Стріми онлайн: 8 порад від «Радіо Свобода», як зробити хорошу трансляцію
783
12 Листопада 2018
Тетяна Гордієнко
Для вдалого стріму треба використовувати всі інструменти YouTube та Facebook, планувати трансляцію й готуватися до стріму, дати йому правильну назву та обкладинку, щоби вашу роботу побачили й оцінили не лише глядачі, але й алгоритми соцмереж і пошукових систем. Цими та іншими лайфхаками під час Х конгресу інформаційних сайтів та міських порталів поділився Влад Яцків із «Радіо Свобода».
YouTube певною мірою зайняв позицію «ВКонтакте» та «Одноклассников» в Україні, — Марина Костроміна, Kantar TNS
863
08 Листопада 2018
Тетяна Гордієнко
Директорка у роботі з клієнтами Kantar TNS Марина Костроміна під час Десятого конгресу інформаційних сайтів та міських порталів розповіла про найсвіжіші тенденції медіаспоживання українців. Як виявилося, за останні роки вони стали більше дивитися відео в інтернеті й менше приділяти часу дому та спілкуванню із сім’єю.
Покоління Z радше споживає новини, а не читає їх, — дослідниця Хлоя Комбі
0
06 Листопада 2018
Тетяна Гордієнко
Покоління Z — це ті люди, які ніколи не знали світу без інтернету. У 2019 році їх частка у глобальному населенні складатиме 32 %. Як покоління Z взаємодіє з новинами та як навчити його свідомого споживання інформації — пояснила в інтерв’ю «Детектору медіа» британська дослідниця Хлоя Комбі.
Як надати українським виборцям важливу інформацію, а не популістичні обіцянки?
440
24 Жовтня 2018
Тетяна Гордієнко
22 жовтня в Києві відбувся круглий стіл «Як забезпечити якісне інформування аудиторії ЗМІ під час виборів?», організований Незалежною медійною радою спільно з Центром демократії та верховенства права.
У пошуках корупції: п’ять сайтів, які варто моніторити журналістам
582
18 Жовтня 2018
Тетяна Гордієнко
Чому держслужбовцю не варто приймати як подарунок собаку за 150 тисяч гривень, але можна бути членом екзаменаційної комісії? Усі подібні випадки хоч і недосконало, але регулюються законодавством.
Співзасновник EdEra Ілля Філіпов: Технологія віртуальної реальності увійде в онлайн-освіту
457
09 Жовтня 2018
Тетяна Гордієнко
У 2014 році в Україні запустилася студія онлайн-освіти EdEra. «Детектор медіа» зустрівся зі співзасновником та CEO EdEra Іллею Філіповим, щоби поговорити про офлайн- та онлайн-освіту і про те, що нового може запропонувати EdEra порівняно з іншими освітніми платформами.
Види шахрайства в programmatic та як із ними боротися
473
04 Жовтня 2018
Тетяна Гордієнко
Розказуємо детально про fraud
Чи очікувати законів про досудове блокування та боротьбу з фейками напередодні виборів?
286
03 Жовтня 2018
Тетяна Гордієнко
Чи варто очікувати від Верховної Ради найближчим часом розгляду законодавчих ініціатив про можливе досудове блокування сайтів та ухвалення закону про боротьбу з фейками в інтернеті напередодні виборів? Ці питання обговорювали учасники однієї з панельних дискусій на 9-му Форумі з управління інтернетом IGF-UA, що відбувся 28 вересня.
Загалом сторінок: 13 / Загалом записів: 127
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop