«Відеотека»
«Я дуже хочу, щоб кожен із вас не боявся». 15 історій підлітків, яких торкнулася війна на Донбасі
0
03 Грудня 2018
«Відеотека»
Володимир Малинка
«Бути вільними — це найголовніше, чого ми навчаємо цих дітей», — каже керівниця ГО «Новий Донбас» Лариса Артюгіна, поки ми у мікроавтобусі підіймаємося та опускаємося гірськими дорогами на шляху до села Рибник.
«Я маю випустити студента-журналіста – мислячу людину»
0
15 Листопада 2018
«Відеотека»
Світлана Григоренко
Що викладачі журналістських факультетів і представник Міносвіти думають про якість, проблеми та перспективи підготовки журналістів в українських вишах.
Богдан Червак: Майже половина комунальних ЗМІ успішно реформувалася
0
01 Листопада 2018
«Відеотека»
«Детектор медіа»
При цьому понад 200 видань досі не пройшли процес реформування і можуть втратити статус друкованих ЗМІ після 1 січня 2019 року, нагадує перший заступник голови Державного комітету телебачення і радіомовлення.
Переможці «Топ-100 блогерів України»: борці з «ватою» та фейками
0
25 Жовтня 2018
«Відеотека»
Кращим блогером України користувачі назвали ведучого «Вата Шоу» Андрія Карпова. А в категорії «Народний вибір» найбільше голосів отримав Віктор Литовченко – автор YouTube-каналу «Вата-ТВ». Виступи найпопулярніших українських блогерів, акробатичне шоу квадрокоптерів та найбільш абсурдні російські фейки про Україну - у репортажі «Відеотеки».
Пилип Іллєнко: «Не може бути української культури російською мовою»
0
19 Жовтня 2018
«Відеотека»
«Детектор медіа»
Про мову в українському кіно, про гроші в українському кіно та про дресированих котів в українському кіно — в інтерв’ю з Пилипом Іллєнком незабаром на «Детекторі медіа».
«Запроси мене з війни»: учасники та учасниці бойових дій у танці «розповіли» свої історії
0
17 Жовтня 2018
«Відеотека»
«Детектор медіа»
12 жовтня у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся захід до Дня захисника України «Запроси мене з війни», організований Міністерством інформаційної політики і телеканалом СТБ
Відсоток магістрів в Україні суттєво перевищує кількість магістрів у країнах Європи
0
02 Вересня 2018
«Відеотека»
Чи виправдано навчати журналістиці протягом 5-6 років? Яким чином МОН може і вже покращує якість навчання на магістерських програмах з журналістики? Про це і не тільки – у продовженні розмови із гендиректором директорату вищої освіти Міністерства освіти і науки України.
Олег Шаров: Коли вимоги до абітурієнтів підвищуються, менш мотивовані вступники йдуть
0
29 Серпня 2018
«Відеотека»
Чим виправдана в Україні кількість вишів (їх на сьогодні нараховують аж 65), де навчають журналістиці? Про це і не тільки – у розмові із директором директорату вищої освіти Міністерства освіти і науки України.
Ніхто не має права втручатися у творчий процес створення кінофільму: ні держава, ні політики, ні громадськість – Пилип Іллєнко
392
20 Серпня 2018
«Відеотека»
«Детектор медіа»
Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко вважає «приватною справою режисера» необхідність узгодити усі юридичні моменти, пов’язані із поверненням до сценарію і дозйомкою епізодів, в яких фігурує Віктор Медведчук. Але водночас стверджує: «Якщо будуть якісь судові позови щодо обмеження чи заборони прокату цього фільму, то очевидно, що режисер не залишиться сам-на-сам. Ми не боїмося позовів навіть від досвідчених адвокатів».
Загалом сторінок: 20 / Загалом записів: 195
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop