ПРОЕКТИ
16:29
П'ятниця, 29 Квітня 2016

UMH продовжить видавати журнал «Forbes Україна»

UMH продовжить видавати журнал «Forbes Україна»
UMH продовжить видавати журнал «Forbes Україна»
UMH продовжить видавати журнал «Forbes Україна»

Про це йдеться в заяві редакції журналу на його сторінці в Facebook.

Зокрема, в заяві зазначено, що, на думку UMH, він має законні підстави видавати «Forbes Україна» до визнання рішення американського суду на території України.

«Детектор медіа» публікує текст заяви повністю:

«Команда редакції Forbes.Україна, сформована в поточному вигляді 8 місяців тому, заявляє, що випускала журнал, слідуючи високим стандартам бренду Forbes, а також строго дотримуючись вимог ліцензійної угоди.

Ми вважаємо і вважали неприпустимими цензуру і будь-яке втручання в редакційну політику і запевняємо своїх читачів у тому, що були абсолютно неупередженими під час виконання своєї журналістської роботи.

Ми також знаємо, що в рішенні американського Арбітражу є політична складова - кінцевий бенефіціар Видавничого дому «УМХ» знаходиться під американськими санкціями, згідно списку, поданого Кабінетом міністрів України.

Роботодавцем редакції є Видавничий дім «УМХ», який на даний момент юридично має законні підстави видавати Forbes.Україна до визнання будь-яких рішень іноземних судів на території України. Ми обов'язково проінформуємо в разі зміни ситуації і подальших кроків.

Щиро ваша, команда Forbes.Україна».

Нагадаємо, 29 квітня видання Liga.net з посиланням на лист від Forbes Media LLC повідомив, що американський арбітраж остаточно заборонив UMH використовувати бренд Forbes, підтвердивши законність підстав для відкликання ліцензії.

Як повідомили у Forbes Media LLC, Міжнародний арбітражний суд Нью-Йорка, розглянувши 20 квітня суперечку між видавцем журналу «Forbes Україна» - UMH - і американським видавничим домом Forbes Media LLC, виніс рішення на користь останнього і відкликав ліцензію у «Forbes Україна».

UMH заборонили використовувати торгову марку видання Forbes, в тому числі «Forbes Україна», або будь-яке інше використання товарного знака у пресі, інтернет-ресурсах або мобільних додатках.

Суд вважає законним розірвання ліцензійної угоди Forbes Media LLC з UMH через порушення українським медіахолдингом цензури і принципів незалежної журналістики.

Відзначається, що при винесенні рішення арбітраж також посилався на порушення з боку UMH редакційних принципів ліцензійної угоди, заявивши, що останньому не вдалося зберегти цілісність і незалежність редакційної команди журналу «Forbes Україна».

У Forbes Media вважають, що суд повністю підтвердив законність їхніх дій щодо заборони українським партнерам використовувати торгову марку видання, домен і контент.

Нагадаємо, навесні 2014 року стало відомо, що американський видавничий дім Forbes відкликає ліцензію на випуск української версії журналу Forbes у компанії UMH Group. Згідно з офіційним листуванням юристів, «асоціація з "Forbes Україна" під керівництвом Сергія Курченка завдала шкоди престижу бренду Forbes і заплямувала товарний знак Forbes».

В офіційній заяві, поширеній 1 квітня 2014 року, UMH Group заявила, що видання журналу «Forbes Украина» продовжується «на законних підставах, відповідно до умов ліцензійної угоди і за узгодженням з власником брендуForbes Media LLC (США)».

7 серпня 2015 року припинив працювати сайт української версії журналу Forbes forbes.ua. Натомість матеріали видання розміщувалися за адресою forbes.net.ua. При цьому переадресації зі старого сайту на новий не відбувалося.

8 серпня компанія Forbes Media в особі старшого віце-президента з корпоративних комунікацій Forbes Мії Карбонелл заявила, що UMH Group більше не має права використовувати бренд Forbes, а також контент цього видання.  

28 грудня 2015 року господарський суд Чернівців зобов'язав доменного реєстратора Imena.ua розблокувати домен першого рівня forbes.ua. 13 січня 2016 року інтернет-версія українського Forbes повернулася на старий домен forbes.ua.

Фото - mediamedia.me

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
611
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати


На якому каналі, 
Ви помічаєте найбільше джинси?

Інші
Телеканал «1+1»
Телеканал «Інтер»
Телеканал «СТБ»
Телеканал «Новий канал»
Телеканал «ICTV»
Телеканал «Україна»
Телеканал «5 канал»
Телеканал новин «24»
Телеканал «112»
Телеканал «NEWS ONE»
Телеканал «ZIK»
Телеканал «Еспресо»
Не помічаю взагалі
Не знаю, що таке джинса
Коментар або свій варіант:


На якому каналі, 
Ви помічаєте найбільше джинси?

Інші
0.8% (16)
 
Телеканал «1+1»
7.3% (146)
 
Телеканал «Інтер»
25.9% (516)
 
Телеканал «СТБ»
2.5% (50)
 
Телеканал «Новий канал»
1.8% (35)
 
Телеканал «ICTV»
2.5% (50)
 
Телеканал «Україна»
11.4% (227)
 
Телеканал «5 канал»
8.3% (165)
 
Телеканал новин «24»
1.1% (21)
 
Телеканал «112»
3.0% (59)
 
Телеканал «NEWS ONE»
8.7% (174)
 
Телеканал «ZIK»
1.7% (33)
 
Телеканал «Еспресо»
2.3% (46)
 
Не помічаю взагалі
4.3% (85)
 
Не знаю, що таке джинса
15.1% (300)
 
Коментар або свій варіант:
3.5% (69)
 
Загалом відповідей: 1992
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop