ПРОЕКТИ
17:33
Субота, 27 Червня 2015

В Парижі представлять стрічку «Серце мами Гонгадзе»

В Парижі представлять стрічку «Серце мами Гонгадзе»
В Парижі представлять стрічку «Серце мами Гонгадзе»

З нагоди дня народження Лесі Гонгадзе 28 червня у Парижі пройде допрем'єрний показ документального фільму В'ячеслава Бігуна «Серце мами Гонгадзе». Про це повідомляє творча група фільму.

 

Модеруватиме відомий експерт українського кіно Любомир Госейко.

 

Нагадаємо, фільм чи не перший кінематографічний портрет матері журналіста, героя України Георгія Гонгадзе.

 

В основі фільму - автобіографічна оповідь. Про неї розповідає й родина, подружки, бабуся Георгія Гонгадзе, відомі персоналії - наприклад, Любомир Гузар. Її доля розкривається на фоні історичних подій. Фільм знімався в Україні, Грузії, Франції та Естонії.

 

Журналіст зник безвісти в 2000-му році. «З його іменем пов'язана Помаранчева революція - намет імені Гонгадзе стояв на Майдані першим. Розслідування в його справі повністю не завершено донині, а політики роками спекулюють на його імені. Фільм покликаний чи не вперше розкрити трагічну та надихаючу історію життя саме матері журналіста, з якою відверто поділилася сама Леся Гонгадзе», -  зазначає творча група стрічки. 

 

Великий масив кіноматеріалу з життя пані Лесі не увійшов до фільму. У березні 2015 року автори представили короткометражний фільм «Шевченко живе. Зізнання Лесі».

 

Водночас із показом фільму «Серце мами Гонгадзе» відбудеться показ короткометражного художнього фільму режисера «Страсті» - символічної драми про сучасні події в Україні.

 

В'ячеслав Бігун виступив кінорежисером таких фільмів, як «Мати. В ім'я мільйонів», «Пенальті правосуддя», «Я і є вона», які здобули міжнародне визнання. Разом із Юрієм Чижмарем зі Львова вони кілька років продюсували фільм «Серце мами Гонгадзе», над яким із відкритим серцем працювали десятки людей.

 

Як писала «Детектор медіа», показ стрічки «Серце мами Гонгадзе» пройшов 30 листопада 2014 року в Естонії.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2111
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop