ПРОЕКТИ
10:45
П'ятниця, 29 Листопада 2013

Із «Корреспондента» звільняються понад 20 журналістів і редакторів (ОНОВЛЕНО)

Із «Корреспондента» звільняються понад 20 журналістів і редакторів (ОНОВЛЕНО)
Із «Корреспондента» звільняються понад 20 журналістів і редакторів (ОНОВЛЕНО)

З журналу та сайту видання «Корреспондент» звільнилось по над 20 співробітників. Про це  повідомляє колишній журналіст видання Христина Бердинських на своїй сторінці у Facebook.

 

За інформацією власних джерел «Детектор медіа», масове звільнення співробітників видання і сайту «Корреспондент» відбудеться 10 грудня.

 

«Ми побили сумний рекорд Forbes по звільненнях. З журналу і сайту «Кореспондент» йде більше 20 осіб (це ті, хто вже звільнилися і хто піде до кінця року і вже поставили адміністрацію до відома). Вже нарахувала 24 людини. Завтра останній робочий день у головредів Віталія Сича та Юлії Мак-Гаффі. Останній тиждень вони вже не управляли процесом, а лише передавали справи», - пише журналістка.

 

«Детектор медіа» звернулась у прес-службу UMH group з проханням прокоментувати цю інформацію та чекає на відповідь.

 

Як писала «Детектор медіа», після закриття угоди з продажу UMH group групі компаній СЄПЕК (ВЕТЭК) з журналу «Корреспондент» за згодою сторін звільнився головний редактор Віталій Сич, а також журналісти Христина Бердинських, Кароліна Тимків і Анастасія Береза, головний редактор сайту «Корреспондент.net» Юлія МакГаффі.

 

За інформацією Христини Бердинських, у грудні з журналу підуть редактор рубрики «Країна» Андрій Смирнов і редактор рубрики «Бізнес» Інна Прядко.

 

Як повідомляла «Детектор медіа», 14 журналістів і редакторів сайту й журналу «Forbes Украина» подали заяви про звільнення через спроби змінити редакційну політику видання. Як відомо, напочатку листопада медіахолдинг UMH group перейшов у власність групи Сергія Курченка.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
10578
Переглядів
Коментарі
журналист
12:30 / 29 Листопада 2013
для телекритик// вы уже видели "вливание свежей крови" на плюсах пять лет назад? результат прогрессирующих мутаций сейчас не замечаете? или они вам весьма по вкусу? тоже будет и с до сих пор приличным "корром". вполне похожая картинка, в лимонно-желтых тонах. только тут политики куда поболе будет. насчет коллектива - загнули. начните с редактора. та же Юля - киевлянка. с прекрасным образованием, воспитанием и профессионализмом. впрочем, перечисленные качества вполне в наличии и у отличных ребят из Харькова, Одессы, Кировограда и прочая.
Телекритик
12:12 / 29 Листопада 2013
Изданию нужна свежая кровь. Отписался от журнала, потому что последний год тягомотину читать было невозможно. Сайт уже года три ерундовый. Надеюсь, сейчас всё изменится. А коллективу пора домой - по областным центрам
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
Ні, не користуюсь!
Не знаю що таке push-сповіщення
Інше або коментар:


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
14.1% (13)
 
Ні, не користуюсь!
54.3% (50)
 
Не знаю що таке push-сповіщення
27.2% (25)
 
Інше або коментар:
4.3% (4)
 
Загалом відповідей: 92
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop