ПРОЕКТИ
Спільнота
СДПУо: загадковий феномен чи політична банальність?
814
18 Травня 2004
для „Детектор медіа”
Які б гарантії не надав лідеру есдеків і керівнику президентської Адміністрації В. Янукович, перше, що зроблять “донецькі” в разі його перемоги – усунуть конкурента. Після дослідження дрейфу Партії регіонів до тоталітаризму я не мав наміру повертатися до теми українського фашизму. Однак перебіг політичних подій примусив. Останні публікації в кічігінській “2000” (скажімо, “Сталинград украинской демократии” С.
Нав`язливий сервіс Адміністрації Президента
587
18 Травня 2004
"Детектор медіа"
Микола Томенко оприлюднив нові свідчення того, що саме Адміністрація Президента продовжує нав'язувати державним телерадіокомпаніям для розповсюдження "правильні" матеріали. Окреме місце виділено матеріалам про діяльність Президента Кучми, відеозаписам програм "Проте", футбольним здобуткам "Динамо" і под.
Збіґнєв Бжезінський: „Мене заохочує те, що я повернуся до Вашингтона, не знаючи, хто буде наступним президентом України”
802
17 Травня 2004
для „Детектор медіа”
Навіщо все ж таки Збіґнєв Бжезінський приїздив до України? Завуальовану часткову відповідь на це він дав під час прес-конференції в американському посольстві. Бжезінський, найвідоміший у світі аналітик глобальних проблем і впливовий і досі глобальний гравець, ймовірно, розіграє нову партію на своїй „великій шахівниці”. “Свобода преси – головна складова демократії, – заявив Збіґнєв Бжезінський на прес-конференції, що відбулася минулої суботи в посольстві США в Україні.
Україна. Євробачення. Перемога.
847
17 Травня 2004
незалежний телевізійний експерт, для „Детектор медіа”
На перші місця виходять ті учасники, які просто і органічно, без акцентів та помилок, співають рідною мовою. Очевидно і позитивно на це впливає розширення кількості учасників.
Почесті й конфузи в українській Alma Mater
619
17 Травня 2004
«Проблемою, що може стати більшою проблемою» для України назвав нещодавні скандальні події в Мукачево Збігнєв Бжезінський. “Це – проблема, - сказав, коментуючи нещодавні скандальні події в Мукачево Збігнєв Бжезінський. - Я не знаю, як її буде вирішено. Та ця проблема може стати часткою більшої проблеми. Її необхідно визнати”. Американський політолог наголосив, що її вирішення - “в інтересах України”.
“Напевно, даремно була я надто чемна”,
1147
17 Травня 2004
для “Детектор медіа”
– сказала Європі Україна і виграла “Євробачення”.
Джеймс Мейс – український лицар Яків Булава
1097
17 Травня 2004
докторантка, доцент Національного університету “Києво-Могилянська академія”, Фулбрайтівський науковець
Продовжують надходити відгуки на смерть Джеймса Мейса.
Національна музична академія: факти і чутки
709
14 Травня 2004
для „Детектор медіа”
Про скандальну ситуацію навколо Національної музичної академії зараз у пресі пишуть багато. Спробуємо зібрати і згрупувати як беззаперечні факти, що стосуються цієї ситуації, так і чутки про підкилимну, тіньову боротьбу навколо неї, адже українська традиція останнього десятиліття – саме така тіньова боротьба.
Кого піарить „Проте”?
625
13 Травня 2004
Саме з „Проте” майбутній виборець тільки й може у вітчизняному загальнонаціональному телеефірі дізнатися про дії опозиції, про її кроки, про акції, які вона проводить.
Політик, який змінив світ
866
13 Травня 2004
Неважко передбачити: приватний візит Збіґнєва Бжезінського у Київ, що розпочинається сьогодні, викличе в Україні неабиякий політичний ажіотаж.
Загалом сторінок: 1894 / Загалом записів: 18932
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop