ПРОЕКТИ
Спільнота
Egoistка
09 Квітня 2003
для „Детектор медіа”
Під такою, як стверджує сама авторка – нахабною назвою, на ТК “КТМ” нещодавно вийшла нова авторська передача Ірини Гордійчук Під такою, як стверджує сама авторка – нахабною назвою, на ТК “КТМ” нещодавно вийшла нова авторська передача Ірини Гордійчук, (відома глядачам як авторка та ведуча програми “Ім’я” на ТК “ТЕТ”). Сама Egoistка дещо схожа на Інтеровський “Уикенд” – занурення у бурхливе життя екзотичних країн, легковажний гумор.
Сьогодні вночі в автокатастрофі загинув президент Громадського Радіо, журналіст Олександр Кривенко
09 Квітня 2003
„Детектор медіа” висловлює співчуття близьким, рідним, колегам та друзям Олександра Кривенка. Нам боляче. Сьогодні вночі в автокатастрофі загинув президент Громадського Радіо, журналіст Олександр Кривенко.
Не буває чужої війни
08 Квітня 2003
Петро Шеревера, Михайло Свисгович, Євген Радченко, Олександр Черненко,Колектив ІНСТИТУТУ "Республіка",
Сьогодні війна прийшла в Україну. Сьогодні у Багдаді вбито українця Тараса Процюка, оператора "Reuters".
Качественный скачок в развитии «ТВ-5» произошёл после того, как акционером канала стала «Запорожсталь»
08 Квітня 2003
для «Детектор медіа»
«Главное - не искажать информацию. А то, что вы говорите – сбалансированность, будет просто искажать её», - считает генеральный директор «ТВ-5» Николай Ефимов «Главное - не искажать информацию. А то, что вы говорите – сбалансированность, будет просто искажать её», - считает генеральный директор «ТВ-5» Николай Ефимов.
Моніторинг теленовин
07 Квітня 2003
Тиждень з 31-го березня по 6-те квітня 2003-го року Тиждень з 31-го березня по 6-те квітня 2003-го року
Индустриальный комитет: новый консенсус или новое противостояние?
04 Квітня 2003
«Детектор медіа»
Об этом «Детектор медіа» говорит с генеральным директором «Видео Интернешнл Киев» Юрием Когутяком и генеральным директором рекламной компании DMB&B и главой Индустриального комитета Олегом Попенко.
Cьогодні радіо „Континент” через відключення електроенергії перестало мовити
04 Квітня 2003
для „Детектор медіа”
Генеральний директор радіостанції Сергій Шолох вважає, що справа очолюваної ним радіостанції буде в центрі уваги моніторингового комітету Ради Європи, засідання якого проходить цими днями у Парижі.
НЕЮВІЛЕЙНЕ
03 Квітня 2003
для "Детектор медіа"
Тільки один канал – ICTV– привернув увагу глядача до події, що має світовий вимір, тому що йдеться про народження видатного письменника – Миколи Васильовича Гоголя На тлі метушливих буднів епохи інформаційних технологій тьмяніє блискучий афоризм Паскаля про те, що "мислення становить усю гідність людини", а декартівське " я думаю, отже, я існую" завдяки зусиллям деяких політиків, схоже, набуло сучасного звучання: "Я воюю, отже, я існую!"
У «Алекса» жёсткие отношения с учредителем, - считает директор запорожской телерадиокомпании
03 Квітня 2003
для «Детектор медіа»
Запорожская ТРК «Алекс» подходит к вопросу о привлечении финансов на канал по принципу: «больше авторских программ – больше денег». О том, настолько этот метод себя оправдывает, и помогает ли это телекомпании устоять перед конкурентами, рассказывает генеральный директор «Алекса» Вячеслав Власов.
02 Квітня 2003
провідний експерт Проекту "Медіареформи"
Те, до чого я вдався згодом, вочевидь виходило за межі моїх обов’язків як співробітника Бі-Бі-Сі та з точністю до навпаки відповідало тому, що мені наказав зробити мій шеф. Якось однієї сонячної суботи напередодні Великодня, коли у відділі міжнародних новин Бі-Бі-Сі вже панував святковий настрій, я прибув, щоб приступити до виконання своїх обов’язків чергового редактора новин з Близького Сходу.
Загалом сторінок: 1730 / Загалом записів: 17291
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop