ПРОЕКТИ
Статті
Дивись українське! Відвоювати три хвилини
11 Грудня 2017
Ярослав Підгора-Гвяздовський
для «Детектора медіа»
Восьмого грудня в кінотеатрі «Україна» представили частину масштабного вітчизняного проекту «Дивись українське»: було показано десять короткометражний фільмів, які у трихвилинному форматі мусять іти в кінотеатрах перед фільмами — один із них уже йде.
Ярослава Гресь: «У Кремнієвій Долині святкування поразок — це окрема культура»
11 Грудня 2017
Наталія Шимків
«Якщо щось не вдалось — це означає тільки те, що одна конкретна ідея не спрацювала, трагедії немає», — Ярослава Гресь, керівна партнерка піар-агенції Gres Todorchuk PR, на майстер-класі у Львові розповіла про те, як працювати з ідеями для соціальних проектів.
Сюжетология войны, террора и политики
10 Грудня 2017
Георгий Почепцов
Власть побеждает, управляя словами-символами, за которыми стоят сюжеты. «Фашист» — это тот, против кого можно применять оружие. «Распятый мальчик» становится очередной иллюстрацией зверства «фашиста». Всего этого нет в действительности, но оно массово растиражировано. Перед нами виртуальная действительность, которую порождают и удерживают для оправдания своих действий.
Емоції замість аргументів. Моніторинг теленовин за 27 листопада — 3 грудня 2017 року
09 Грудня 2017
«Детектор медіа»
Моніторинг дотримання стандартів інформаційної журналістики в новинах прайм-тайму «Інтера», «1+1», СТБ, ICTV, «України», «UA: Першого», «112 України» та 5-го каналу впродовж 27 листопада — 3 грудня 2017 року.
Про що мовчали новини в листопаді 2017-го
08 Грудня 2017
MediaSapiens
Узагальнений моніторинг за 6–12 листопада 2017 року матеріалів суспільно-політичної тематики з ознаками замовності (або цензури) в теленовинах, а також випадків замовчування важливої для суспільства інформації.
Американські ЗМІ не маркують належним чином новини й авторські матеріали — дослідження
08 Грудня 2017
MediaSapiens
Недосконале позначення типу контенту — новина це чи точка зору — може викликати недовіру в аудиторії, вважають дослідники Reporters’ Lab.
Освітній проект «Медіанавігатор» — збірник вправ із медіаграмотності
07 Грудня 2017
Марина Дорош
Як відрізняти факти і судження, помічати фейки та нав’язані стереотипи — цим та іншим темам присвячені практичні завдання, розроблені педагогами і журналістами із семи країн.
Сериал «Сваты»: конец телевизионной «нашей страны»
07 Грудня 2017
Борис Бахтєєв
для «Детектора медіа»
Много лет, слишком много лет позиция «мы — один народ» была доминирующей в украинском производстве телевизионных фильмов.
Новини «Радіо Ера»: неповні й незбалансовані
07 Грудня 2017
Антоніна Мніх
Попри зміну власника і топ-менеджменту ТРК «Радіо-Ера», покращення якості новинного контенту експерти у ефірі радіокомпанії на помітили. Аналіз дотримання стандартів інформаційної журналістики та порушень, що можуть свідчити про наявність ознак замовності в новинах, які вийшли в ефірі «Радіо Ера» за 7 листопада 2017 року.
Путін та Медведчук вирішують проблеми на «Україні»
06 Грудня 2017
Ярослав Зубченко
Канал «Україна» розповів про те, як Медведчук та Путін удвох «розморозили» обмін полоненими. «1+1» тим часом намагався врятувати серіал «Свати» від заборони, а «Інтер» та «Україна» випрошували все нові поступки для Ахметова.
Загалом сторінок: 3051 / Загалом записів: 30508
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop