ПРОЕКТИ
Статті
Ринок радіо та преси: підсумки першого кварталу 2017 року
16 Травня 2017
«Детектор медіа»
Дані «Комунікаційного Альянсу»
ГО «Детектор медіа» презентувала Індекс інформаційного впливу Кремля
16 Травня 2017
MediaSapiens
Мета Індексу ‒ виміряти спроможність уряду Російської Федерації впливати на процеси в інформаційному просторі інших країн.
«Євробачення», фінал: diversity перемогло
15 Травня 2017
Борис Бахтєєв
для «Детектора медіа»
Переможцем пісенного конкурсу «Євробачення» став співак із Португалії Салвадор Собрал. Це – перша перемога цієї країни, й досі Португалія була рекордсменом за тривалістю участі в конкурсі без жодної перемоги – португальські артисти беруть участь від 1964 року.
«Книжковий Арсенал»: гід для медійників
15 Травня 2017
«Детектор медіа»
Із 17 по 21 травня в Києві вже всьоме відбудеться Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», якого з нетерпінням чекають столичні книголюби та літературні туристи з інших міст. Цьогоріч захід обрав фокус-тему «Сміх. Страх. Сила».
Let’s work! Огляд конкурсів, стипендій та онлайн-курсів для журналістів
15 Травня 2017
Тетяна Гордієнко
Стипендія Хуберта Хамфрі в США, навчання у Празі, фотоконкурс від National Geographic, онлайн-курс «Математика для журналістів» — ці та інші цікаві можливості ми зібрали для вас в одному місці.
Вибори у Франції: російські медіа стають «немодним» джерелом
15 Травня 2017
Артем Захарченко
Олексій Півторак
для «Детектора медіа»
Українські інтернет-видання намагаються уникати прямого цитування міжнародної інформації з російських джерел, показує моніторинг висвітлення виборів у Франції.
От текстов к смыслам: смысловое оружие в действии
14 Травня 2017
Георгий Почепцов
для MediaSapiens
Cоветский Союз мог удерживать свои смыслы за счет закрытости, цензуры и прошлых репрессий, которые хранятся в памяти каждого по сегодняшний день. Есть закономерность, что смыслы, введенные с помощью травмы, могут быть выведены только с помощью другой травмы. Советские смыслы и сегодня действуют.
Першотравневий «зашквар» і «махач». Моніторинг теленовин за 1–6 травня 2017 року
13 Травня 2017
Зоя Красовська
для «Детектора медіа»
Моніторинг порушень стандартів інформаційної журналістики в новинах «Інтера», «1+1», СТБ, ICTV, «України», «UA: Першого», «112» та 5-го каналу впродовж 1–6 травня 2017 року.
«Євробачення», другий півфінал: найперші серед рівних
12 Травня 2017
Борис Бахтєєв
для «Детектора медіа»
Як і в першому півфіналі, більшість виступів була приблизно однакового рівня – такі собі добротні прохіднячки. Принаймні, зовсім не важко уявити всі пісні, що пролунали, в ротації музичних радіостанцій. Чимало пісень мали глибокі тексти або були з претензією на їхню глибину. На «Євробаченні» так завжди: переможець минулорічного конкурсу задає тенденцію й викликає чималу кількість послідовників.
Загалом сторінок: 118 / Загалом записів: 1176
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop