ПРОЕКТИ
Статті
Вісім TED-виступів про секрети медіа й соцмереж
05 Грудня 2017
Володимир Малинка
Від VR-репортажів до інформаційного впливу Росії. Добірка TED-виступів, які можуть стати курсом із медіаграмотності.
Усе, що ви хотіли знати про пітчинги Держкіно: від подачі заявки до отримання коштів
05 Грудня 2017
Лілія Зінченко
Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко – детально про систему державного фінансування національних стрічок та про те, як зміняться правила гри, коли запрацює новий закон про підтримку кінематографії.
«1+1» переслідує дітей сепаратистів
05 Грудня 2017
Ярослав Зубченко
Телеканал «1+1» вирішив викривати дітей сепаратистів, які навчаються в Україні. Перша з них, харківська студентка, за словами самих же журналістів, після сюжетів ЗМІ вже «розчинилася в повітрі».
Із речами на вихід: хто не працюватиме на «Українському радіо»
05 Грудня 2017
Ольга Жук
Керівництво «Українського радіо» планує розірвати угоди з кореспондентами, які працюють за цивільно-правовими угодами; закордонна мережа «УР» функціюватиме за новими правилами; а виробництво новин стане об’єднаним — для ТБ, радіо та інтернету. Ці та інші зміни незабаром очікують на співробітників «Українського радіо».
Повернення катувань, розстрільні команди та визнання колоніального статусу. Моніторинг ток-шоу 1–16 листопада 2017 року
04 Грудня 2017
Ярослав Зубченко
Про що тільки не заявляють українські політики, аби заробити собі голосів. Ведучі ток-шоу їм у цьому майже не заважають.
Ігор Панасов: «Текст про культуру може бути резонанснішим за політичний»
04 Грудня 2017
Анна Ільченко
Головред Karabas Live про створення нішевого видання, хвороби культурної журналістики й неможливість бути аполітичним навіть у культурній тематиці.
Коммуникации и гуманитарные изобретения
03 Грудня 2017
Георгий Почепцов
В свое время гуманитарным изобретением был роман, сегодня его сменили телесериалы. Роман был столь силен, что после текстов Гете или Карамзина начиналась волна самоубийств. Сегодня «Синие киты» интернета делают то же, но они индивидуально управляют будущей жертвой, а романы были массовым управлением, где самоубийство читателя было случайным, а не запрограммированным.
Как не стать визуальным мусором. Правила лайфстайл-журналистики от Алексея Тарасова
03 Грудня 2017
Дария Скрипнюк
для «Детектора медіа»
Лайфстайл-медиа отвлекают нас от тягот жизни и подсказывают, куда поехать отдыхать, что приятного посмотреть, на что потратить деньги. Но поскольку подобного контента в сети полно, нужно знать, как выделяться из толпы и работать качественно, привлекая большую аудиторию. О том, как этого добиться, в Украинском католическом университете рассказывал главный редактор интернет-издания Buro 24/7 Алексей Тарасов.
Повернення Медведчука та інформаційний вакуум в окупації. Моніторинг теленовин за 20–26 листопада 2017 року
02 Грудня 2017
Зоя Красовська
Моніторинг дотримання стандартів інформаційної журналістики в новинах прайм-тайму «Інтера», «1+1», СТБ, ICTV, «України», «UA: Першого», «112 України» та 5-го каналу впродовж 20–26 листопада 2017 року.
Чого навчають на курсах медіаграмотності студентів США?
02 Грудня 2017
MediaSapiens
Чому американці діляться новинами, навіть знаючи, що це фейки, які навички з фактчекінгу виховують курси університетів Вашингтона та Стоуні-Брук і чому світ врятує медіаграмотність, розповідається у статті Columbia Journalism Review.
Загалом сторінок: 3051 / Загалом записів: 30508
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop