ПРОЕКТИ
15:58
Середа, 19 Липня 2017

У трьох комерційних радіостанцій Закарпаття з’явився новий співвласник

Віднедавна Вадимові Яцківському належить, як повідомляв «Детектор Медіа», і телеканал «М-студіо»
У трьох комерційних радіостанцій Закарпаття з’явився новий співвласник
У трьох комерційних радіостанцій Закарпаття з’явився новий співвласник

Три комерційні радіостанції Закарпатської області – «Світ FM», «Закарпаття-FM» та «Версія-FM» - змінили структуру власності.

Про це регіональному представнику ІМІ стало відомо з даних Єдиного державного реєстру Мін’юсту. 

«Радіо Світ FM» зареєстровано як ТОВ «Радіомовна Компанія-«Громадське Мовлення». За інформацією Аналітичної платформи YouControl, новим співзасновником ТОВ стала компанія СОРЕЛ КОМОДІТІС С.Р.О з реєстрацією у Празі. Її частка у статутному фонді – 34% (73 948 грн).

Кінцевий бенефіціарний власник – громадянин Яцківський Вадим Ігорович, відомий також як депутат Ужгородської міської ради 2010-2015 років від партії «Фронт Змін».

Співзасновниками залишилися із приблизно однаковими частками Марина Петьовка (дружина народного депутата України, члена групи «Воля народу») та Володимир Шубець (керівник цієї компанії і директор телеканалу «М-студіо»).

«Закарпаття-FM» функціонує як ТОВ «Культурно-мистецький центр «Барви». За даними Аналітичної платформи YouControl, його новими співзасновниками є та ж таки компанія СОРЕЛ КОМОДІТІС С.Р.О (частка – 34%) і громадянка Бровді Людмила Миколаївна (частка – 6%). Кінцевий  бенефіціарний власник – Вадим Яцківський, співзасновники із частками 34% та 26% - Марина Петьовка та Володимир Шубець.

Компанія СОРЕЛ КОМОДІТІС С.Р.О, за інформацією YouControl, віднедавна співзасновник (частка – 30%) і малого приватного підприємства «Версія плюс», яке функціонує як радіо «Версія-FM». Кінцевий бенефіціарний власник - Вадим Яцківський, частками володіють Марина Петьовка (30%), Володимир Шубець (10%) та керівник компанії Микола Романюк (30%).

Усі три радіостанції працюють у музично-розважальному форматі, однак у їх ефірі є і короткі інформаційні випуски, йдеться у повідомленні.

Як повідомляв «Детектор Медіа», Вадим Яцківський став і кінцевим бенефіціаром найбільшого приватного телеканалу Закарпатської області з Мукачевого - «М-студіо».

За даними Аналітичної платформи YouControl, Вадим Яцківський є співзасновником Закарпатського обласного осередку громадської організації «Фронт змін». Ця назва, як відомо, була свого часу брендом політичної сили Арсенія Яценюка. Яцківський був депутатом Ужгородської міської ради 2010-2015 років за списком партії «Народний фронт».

Фото: zakarpattyafm.com.ua

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
563
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
Ні, не користуюсь!
Не знаю що таке push-сповіщення
Інше або коментар:


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
14.1% (13)
 
Ні, не користуюсь!
54.3% (50)
 
Не знаю що таке push-сповіщення
27.2% (25)
 
Інше або коментар:
4.3% (4)
 
Загалом відповідей: 92
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop