ПРОЕКТИ
16:36
П'ятниця, 17 Листопада 2017

Нацрада оголосила попередження мелітопольському провайдеру

16 листопада Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження провайдеру ФОП Райському І.В. з міста Мелітополь Запорізької області.
Нацрада оголосила попередження мелітопольському провайдеру
Нацрада оголосила попередження мелітопольському провайдеру

Під час моніторингу провайдера Нацрада виявила низку порушень:

  • надання універсальної програмної послуги не в повному обсязі (не ретранслюються телеканали «UA:Культура», «UA:Крим» і «Запоріжжя» Національної суспільної телерадіокомпанії України, а також запорізький канал ВПТВ);
  • ретрансляція двох російських телеканалів «Пятница» і ТВ-3, які не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України;
  • порушення загальної концепції добору програм для ретрансляції (ретрансляція 17 не передбачених ліцензією телеканалів і відсутність ретрансляції восьми передбачених ліцензією.

Нацрада провела позапланову перевірку, на момент якої провайдер уже усунув порушення. Однак члени Нацради вирішили все-таки його покарати та оголосили ФОП Райському І.В. попередження.

Нагадаємо, що у 2014 році Нацрада вже оголошувала цьому провайдеру попередження за ретрансляцію заборонених російських телеканалів, а суд у кримінальному провадженні, яке вела прокуратура, присудив йому за це порушення штраф.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
197
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop