ПРОЕКТИ
Спільнота
Прокуратура проводить дослідчу перевірку інциденту з Олегом Завадою
23 Жовтня 2002
„Детектор медіа”
„Єдине, чого я добиваюся. – каже Олег Завада, - щоб були покарані ті люди, які причинили мені збитки та ушкодження. Я хочу, щоб усе відбувалося згідно з законом”. „Єдине, чого я добиваюся, – каже Олег Завада, - щоб були покарані ті люди, які причинили мені збитки та ушкодження.
Кризис образования?
23 Жовтня 2002
директор Института журналистики
...я не согласен с теми, кто считает, что журналистика - не профессия. Кризис образования?
ВДОСКОНАЛЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ ЗМІ У ПЕРІОД ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ
23 Жовтня 2002
(Стенограма, роздана народним депутатам України – членам Комітету з питань свободи слова та інформації – 30 серпня 2002 року) (Стенограма, роздана народним депутатам України – членам Комітету з питань свободи слова та інформації – 30 серпня 2002 року)
Тени в раю
23 Жовтня 2002
«Детектор медіа»
Сегодня в рамках кинофестиваля «Молодость» в галерее «РА» открывается фотовыставка Виктора Марущенко (на фото слева) «Объективность». Сегодня в рамках кинофестиваля «Молодость» в галерее «РА» открывается фотовыставка Виктора Марущенко (на фото зліва) «Объективность».
Как нам строить свой профсоюз
22 Жовтня 2002
журналист, член Оргкомитета НПР СМИ, Днепродзержинск,
В качестве перспектив создания Независимого профсоюза работников СМИ выдвигалось пока что два варианта. «Детектор медіа» на прошлой неделе открыла дискуссию по ряду «горячих» проблем в отечественной журналистике. Мы предложили нашим читателям такие вопросы:.
Как помочь будущему журналисту и...его преподавателям?
22 Жовтня 2002
Как выпускник Института журналистики, «на собственной шкуре» прочувствовавший, как соотносятся получаемые знания с практикой, рискну высказать свои пожелания. На вчерашнюю корреспонденцию обозревателя «Детектор медіа» Нины Красновой «Как учить журналистов?» мы получили уже очень много откликов наших читателей. Оказалось – что тема, действительно, «горячая». Статьей-откликом нашего коллеги, киевского известного журналиста Сергея Сыроватки, мы готовы открыть дискуссию.
БЛИЦЭкран и сцена
22 Жовтня 2002
«Детектор медіа»
Вчера гостем «Бистро «Гравис» был обозреватель газеты «Голос Украина» театральный критик, эксперт театральных премий «Киевская пектораль» и «Киевский счет» Виталий Жежера По понедельникам на «Грависе» можно увидеть программу, которая уже второй сезон представляет собой эфирный раритет нашего телепространства – «Бистро «Гравис».
Економічна незалежність ЗМІ. Видавнича галузь
21 Жовтня 2002
доктор філологічних наук, професор
Як правило, коли мова йде про свободу слова, на економічні передумови існування незалежних ЗМІ звертається недостатня увага Система державного управління інформаційною сферою в Україні має свої особливості: окрім власне електронних та друкованих ЗМІ сюди також зараховане книговидання. У цьому є своя логіка, тому що преса і книговидання пов’язані між собою через поліграфію.
По кусочкам растащат D'Arcy
21 Жовтня 2002
Французский рекламный концерн Publicis Groupe, недавно приобретший корпорацию D'Arcy Masius Benton & Bowles, планирует прекратить бизнес под маркой D'Arcy во многих, если не во всех странах.
Репліка, Не притягайте за вуха
21 Жовтня 2002
читач „Детектор медіа”
Нещодавно, відповідаючи на запитання „Телекритиці”, директор ТВО „Новини” Національної телекомпанії пан Петренко наголосив, що привів із собою в інформаційну службу когорту професіоналів Нещодавно, відповідаючи на запитання „Телекритиці”, директор ТВО „Новини” Національної телекомпанії пан Петренко наголосив, що привів із собою в інформаційну службу когорту професіоналів. Професіоналів якого фаху, яскраво демонструє останній випуск недільної “Панорами” (УТ-1).
Загалом сторінок: 1749 / Загалом записів: 17481
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop