ПРОЕКТИ
18:59
Неділя, 13 Жовтня 2013

Кіностудія Довженка запропонує на посаду директора кінорежисера Олеся Янчука

Творця фільмів про Бандеру і Шухевича
Кіностудія Довженка запропонує на посаду директора кінорежисера Олеся Янчука

Колектив Національної кіностудії імені Довженка має намір запропонувати Міністерству культури на посаду нового керівника кінорежисера Олеся Янчука. Про це повідомляє  Zn.ua.

 

«Колектив студії, всі цехи Мінкульту вирішили запропонувати кандидатуру на посаду директора. Це кінорежисер Лесь Янчук. Він вже попрацював і продюсером. Добре розбирається у виробництві. Знає студійних людей, цеху, стан справ, потреби кіновиробництва», - зазначив кінорежисер, сценарист і продюсер Роман Балаян.

 

Кінорежисер також розповів про своє бачення шляхів розвитку українського кінематографа.  За словами Балаяна, потрібно домагатися чесних і прозорих форм кіновиробництва і кінобізнесу, а також «привчати» глядача до вітчизняного кіно в прокаті. «У цьому плані останнім часом є зрушення. Адже вже у жовтні в кінотеатральній демонстрації одразу кілька українських фільмів», - розповів кінорежисер.

 

«Щоб побудувати нове, все-таки потрібно звертатися до досвіду попередників. І потім, є нерозуміння державних органів, що таке кіно. А це одна з форм інтеграції у світ, Європейський Союз зокрема ... Я хочу, щоб ми запропонували керівництву Міністерства культури і Держкіно своє бачення і розуміння ситуації. Та шляхи її вирішення», - зазначив Балаян і додав, що для якісного розвитку кіноосвіти та кіновиробництва потрібно використовувати найкращі міжнародні напрацювання, технології, схеми.

 

За інформацією Zn.ua, співробітники кіностудії Довженка зібрали 120 підписів за кандидатуру Леся Янчука і відправили відповідне звернення на його підтримку в Мінкульт. У свою чергу, керівництво Держкіно хотіло б бачити на цій посаді колишнього керівника Національної телекомпанії України Віталія Докаленка, пише Zn.ua.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
17102
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
Ні, не користуюсь!
Не знаю що таке push-сповіщення
Інше або коментар:


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
15.3% (11)
 
Ні, не користуюсь!
55.6% (40)
 
Не знаю що таке push-сповіщення
26.4% (19)
 
Інше або коментар:
2.8% (2)
 
Загалом відповідей: 72
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop