ПРОЕКТИ
21:17
Понеділок, 20 Жовтня 2014

Кандидат від партії Ляшка намагається вимкнути канал «1+1» через суд – «1+1 медіа»

Кандидат від партії Ляшка намагається вимкнути канал «1+1» через суд – «1+1 медіа»
Кандидат від партії Ляшка намагається вимкнути канал «1+1» через суд – «1+1 медіа»

Олександр Юраков, кандидат у народні депутати від «Радикальної партії» Олега Ляшка, подав в суд на «Студію 1+1» та вимагає вимкнення каналу з ефіру. Про це повідомляє прес-служба групи «1+1 медіа».

 

Рішення  Подільського районного суду Києва буде відоме завтра, 21 жовтня.

 

«Студія 1+1» заявляє, що йдеться про розправу з незалежним ЗМІ і розцінює судовий позов, як спробу команди Олега Ляшка реанімувати практики попередніх часів, коли «медіа блокували можливості для висвітлення політичних подій,  окремих політичних партій та їхніх лідерів».  

 

«Переконані, що жоден український суд не ухвалить рішення, яке суперечитиме законодавству, демократичним принципам та прагненням українців жити у вільній країні із свободою думки та слова. Команді «Радикальной партії» радимо зосередитись на своїй агітаційній діяльності, а не  боротьбі проти «1+1», в якій вони точно не мають жодних шансів на успіх», - заявляє телеканал.

 

«Детектор медіа» готова надати слово Олександру Юракову для коментаря.

 

Як повідомляла «Детектор медіа», прес-служба Радикальної партії Олега Ляшка і сам кандидат у народні депутати Олег Ляшко повідомили, що 16 жовтня суд зобов'язав «1+1» надати ефірний час Радикальній партії та Олегу Ляшку особисто для спростування недостовірної інформації.

 

Водночас телеканал «1+1» заявив, що журналістів ТСН, які готують розслідувальні сюжети про лідера Радикальної партії Олега Ляшка, переслідують невідомі.

 

Нагадаємо, Інститут масової інформації повідомив, що 17-18 жовтня в містах Чернівці та Хотин Чернівецької області з'явились листівки з написом «1+1 вони брешуть».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6781
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop