ПРОЕКТИ
10:23
Понеділок, 14 Липня 2014

Лариса Кадочникова представила на Одеському кінофестивалі фільм про епоху українського поетичного кіно

Лариса Кадочникова представила на Одеському кінофестивалі фільм про епоху  українського поетичного кіно
Лариса Кадочникова представила на Одеському кінофестивалі фільм про епоху  українського поетичного кіно

В рамках Одеського міжнародного кінофестивалю-2014 (ОМКФ) відбувся показ стрічки Дмитра Томашпольського і Лариси Кадочникової «Лариса Кадочникова. Автопортрет». Про це повідомляє кореспондент «Детектор медіа», що перебуває на ОМКФ.

 

Документальна стрічка «Лариса Кадочникова. Автопортрет» бере участь у Національній конкурсній програмі ОМКФ. На сцену у складі творчох групи вийшла співавтор і головна героїня стрічки. Дмитро Томашпольський на фестиваль ще не приїхав. 

 

Стрічка «Автопортрет» оповідає про життя відомої української актриси Лариси Кадочнікової, у послужному списку якої - ролі у стрічках Івана Миколайчука, Сергія Параджанова. Із кадрів хроніки постають ці ще молоді режисери -  сучасники  Лариси Кадочникової і епохи розквіту українського поетичного кіно. Кадри зі стрічок за участі актриси спонукають до їх перегляду та заохочують глядача переглядати й цінувати діаманти українського кіномистецтва.

 

Під час прем'єри глядачі з Одеси та інших міст висловили своє захоплення ролями Лариси Кадочникової. Однак свято мало не завершилося скандалом - представниця видання з Донеччини поцікавилася у Лариси Кадочникової, чому стрічка російською мовою  представлена в Національному конкурсі фестивалю. Опонували їй хором півзалу. Зокрема, слова попросив український кінорежисер Олесь Санін. Він нагадав про вклад Лариси Кадочникової в українське кіно, назвавши її «музою для багатьох художників». Однак і після його виступу донецька журналістка продовжувала емоційно відстоювати свою точку зору, тож показ довелося завершити. Зробили це при допомозі гучних оплесків і вигуків «Браво!».

 

Нагадаємо, виробництво стрічки здійснено  у 2013-му «Гагарін Медіа» коштом Державного агентства України з питань кіно.  Бюджет  фільму - 1, 5 млн грн.

 

У Києві прем'єра фільму відбулася 21 грудня минулого року.

 

Докладніше про фільм «Лариса Кадочникова. Автопортрет»  читайте у матеріалі з Одеси кінознавця, члена журі ФІПРЕСІ цьогорічного ОМКФ Оксани Волошенюк.

 

Нагадаємо, Одеський кінофестиваль продовжує свою роботу до 19 липня. У конкурсі 5-го Одеського міжнародного кінофестивалю представлено 20 українських стрічок, сім із них - повнометражні.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8683
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop