4 квітня - дискусія у Полтаві «Громадські ініціативи контролю за владою та роль медіа. Як об’єднати зусилля?»

3 Квітня 2013
14713
3 Квітня 2013
15:31

4 квітня - дискусія у Полтаві «Громадські ініціативи контролю за владою та роль медіа. Як об’єднати зусилля?»

14713
4 квітня - дискусія у Полтаві «Громадські ініціативи контролю за владою та роль медіа. Як об’єднати зусилля?»

У четвер, 4 квітня, сайт «Владометр» спільно із представниками громадських організацій Полтавщини та місцевих ЗМІ організовують дискусію «Громадські ініціативи контролю за владою та роль медіа. Як об'єднати зусилля?»

 

Захід відбудеться о 13.00 у приміщенні Полтавського обласного інституту  післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського (вул.Жовтнева, 64-ж м.Полтава, ауд.4.6).

 


Мета заходу - обговорити можливості створення єдиного майданчика із журналістами та громадськими активістами Полтавщини з метою долучення їх до всеукраїнської медійної платформи, спрямованої на розвиток ефективних форм громадського контролю за діяльністю влади.

 

Спікер: Тарас Фролов, керуючий редактор проекту «Владометр», м.Київ.

 

Питання до обговорення:

- чи здатні такі ініціативи, як «Владометр», впливати на майбутнє держави та динаміку суспільного розвитку?

- як журналісти можуть співпрацювати з ініціативами громадського контролю влади та використовувати  їхній інструментарій у своїй діяльності?

- як реагує місцева влада й політики на контроль за їх діяльністю й результати проектів «Владометр», рух ЧЕСНО, Громадянська мережа ОПОРА, «Campus 3.0» та ін.

До обговорення й дискусії запрошуються громадські активісти й журналісти, які цікавляться питанням контролю за діяльністю влади.

 

Контакти:   Проект «Владометр» -  Оксана Олексів, oleksiv.oksana@gmail.com, тел. 066 321 75 85

 

«Владометр» - проект громадянського моніторингу обіцянок українських політиків. Менш ніж два роки свого існування Владометр зібрав понад 3600 обіцянок, що були дані українськими політиками та політичними силами. Це новий український Web 2.0 Інтернет-інструмент суспільного контролю за владою, зміст якого генерується користувачами. За його основу взятий досвід американського сайту Обамаметр. Владометр - це інструмент, який запобігає поширенню демагогії у політичному житті країни - замість голослівних звинувачень політиків у безвідповідальності чи вихвалянь власних досягнень політиками, виборці мають можливість оцінити кожного політика за обсягом виконаних завдань та обіцянок.

 

Проект виконується за підтримки "Українського медійного проекту" (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз Нетворк за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Проект «Владометр»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
14713
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду