ПРОЕКТИ
11:42
Середа, 13 Вересня 2017

Нацрада розробила інструкцію для організації місцевого радіомовлення

Значну увагу приділено роз’ясненням щодо підготовки інформації про структуру власності заявника і програмної концепції мовлення телерадіоорганізації, надано і орієнтовний розмір ліцензійного збору, перелік і вартість необхідного обладнання для планування витрат на організацію радіомовлення
Нацрада розробила інструкцію для організації місцевого радіомовлення
Нацрада розробила інструкцію для організації місцевого радіомовлення

Про це повідомляється на сайті Нацради.   

Організація місцевого радіомовлення й забезпечення можливості мовлення територіальних громад визначене регулятором як одне із пріоритетних завдань на нинішньому етапі розвитку, йдеться в повідомленні. Важливість цього напряму медіагалузі обумовлена як викликами інформаційної безпеки, так і необхідністю якнайширшого забезпечення інформаційних потреб місцевих мешканців.

У сучасних українських реаліях доступ до локального інформаційного контенту, оперативне інформування про надзвичайні ситуації та розвиток громадянського суспільства є складовими питання не лише захисту прав і свобод громадян, а й захисту суверенітету держави, вважають у Національній раді.

«Ми йдемо назустріч місцевим мовникам, – зазначає член Національної ради Сергій Костинський. – Зокрема це й проведення спеціальних конкурсів, завданням яких є розвиток радіомовлення територіальних громад для забезпечення населення локальним контентом. Підготовлена інструкція має полегшити процес підготовки та участі в конкурсах».

Документ містить бланки заявних документів, роз’яснення і рекомендації щодо їх заповнення, в тому числі зразок статуту мовника.

Значну увагу приділено зокрема роз’ясненням щодо підготовки інформації про структуру власності заявника і програмної концепції мовлення телерадіоорганізації. Також для планування витрат на організацію радіомовлення надається орієнтовний розмір ліцензійного збору, перелік і вартість необхідного обладнання.

Національна рада сподівається, що ця інструкція стане у пригоді всім, хто має бажання працювати над розбудовою незалежних місцевих ЗМІ.

Як повідомляв Детектор Медіа, Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення замовить в Українського державного центру радіочастот (УДЦР) прорахунок багатоканальної цифрової мережі стандарту DVB-T, зокрема 22 частот в населених пунктах Одеської області. Таке рішення Нацрада ухвалила на своєму засіданні 7 вересня.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
787
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
Ні, не користуюсь!
Не знаю що таке push-сповіщення
Інше або коментар:


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
13.8% (13)
 
Ні, не користуюсь!
53.2% (50)
 
Не знаю що таке push-сповіщення
28.7% (27)
 
Інше або коментар:
4.3% (4)
 
Загалом відповідей: 94
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop