ПРОЕКТИ
17:53
Понеділок, 19 Червня 2017

Мінінформполітики агітує великі готельні мережі показувати українські телеканали

Міністерство інформаційної політики веде перемовини щодо трансляції в готелях закордоном відомих мереж українських телеканалів. У відомстві кажуть, що дбають про співвітчизників, які хочуть і за кордоном дивитись українське телебачення
Мінінформполітики агітує великі готельні мережі показувати українські телеканали
Мінінформполітики агітує великі готельні мережі показувати українські телеканали

Про це на прес-конференції керівників МІП 19 червня розповів керівник сектору стратегічних комунікацій відомства Олексій Тарабукін.

МІП спілкується з цього приводу і з найбільшими готельними мережами, і з кабельними операторами, які обслуговують готелі цих мереж, повідомив пан Тарабукін у відповідь на запитання, чи сприяє міністерство появі українських каналів у готелях Європи у зв’язку зі збільшенням потоку туристів з України після запровадження безвізового режиму з ЄС.

За словами фахівця, ринок формує попит, і в готелях, скажімо, Туреччини і Єгипту, де меншає росіян, натомість більшає відпочиваючих з України, вже почали підключати українські телеканали, в тому числі й приватні.

Нагадаємо, що в червні телеканал іномовлення України UATV став доступним у Польщі абонентам однієї з найбільших супутникових платформ «nc+».

Як повідомляв «Детектор медіа», у «Першому безвізовому поїзді» з Києва до Перемишля (Польща) здійснили символічну першу безвізову подорож до ЄС 40 громадських активістів, аналітиків, експертів, митців і журналістів.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
438
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop