ПРОЕКТИ
12:47
Четвер, 12 Січня 2017

Нацрада надала НТКУ дозвіл на радіомовлення на середніх хвилях на окупований Донбас (ДОПОВНЕНО)

12 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення надала Національній телекомпанії України дозвіл на тимчасове мовлення на період проведення антитерористичної операції в селищі Часів Яр на окуповані території Донбасу.
Нацрада надала НТКУ дозвіл на радіомовлення на середніх хвилях на окупований Донбас (ДОПОВНЕНО)
Нацрада надала НТКУ дозвіл на радіомовлення на середніх хвилях на окупований Донбас (ДОПОВНЕНО)

НТКУ отримала дозвіл на тимчасове радіомовлення на середніх хвилях (частота 837 кГц) у селищі Часів Яр Донецької області з передавача потужністю 50 кВт. За словами члена Нацради Сергія Костинського, сигнал цього передавача покриватиме в тому числі й окуповані території Донбасу.

НТКУ планує транслювати на цій частоті інформаційні програми «Українського радіо», а також передачі, створені спільно з  «Голосом Донбасу», «Радіо Свобода», які адаптовані для мешканців окупованих районів Донецької і Луганської областей. За приблизними розрахунками, технічно запустити мовлення можна буде за три місяці.

Нагадаємо, 17 лютого 2016 року до Донецької філії НТКУ в Краматорську надійшов з Києва радіопередавач потужністю 50 кВт, який планувалося встановити в селищі Часів Яр для роботи на середніх хвилях.

4 березня 2016 року на конференції в Краматорську «Стратегія мовлення для Донбасу» голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що невдовзі на Донеччині буде встановлено потужний передавач для мовлення на середніх хвилях, сигнал якого «добиватиме до Уралу».

24 березня 2016 року Нацрада замовила в ДП «Український центр радіочастот» прорахунок частоти на середніх хвилях в місті Часів Яр Донецької області. Запит на прорахунок частоти надійшов від НТКУ. Для мовлення на середніх хвилях планувалося використовувати частоту 1,404 МГц із потужністю передавача 25 кВт.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
779
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop