Журналісти менш активні в пошуку роботи, ніж рекламісти та піарники

18 Жовтня 2011
9798
18 Жовтня 2011
11:53

Журналісти менш активні в пошуку роботи, ніж рекламісти та піарники

9798
Журналісти менш активні в пошуку роботи, ніж рекламісти та піарники

Журналісти проявляють на ринку праці таку ж активність, як і студенти. На одну вакансію у сферах «Мистецтво/Розваги/Мас-медіа» та «Початок роботи/студенти» зголошується в середньому 16 кандидатів. Про це стало відомо з результатів дослідження, яке провів Міжнародний кадровий портал hh.ua, повідомляє піар-служба порталу.

 

Аналогічну активність виявляють і спеціалісти у сфері транспорту й логістики.

 

Тим часом на одну пропозицію для маркетологів, рекламістів та піарників відгукуються 20 шукачів.

 

Найчастіше на пропозиції роботодавців відгукуються топ-менеджери, юристи, бухгалтери та фінансисти. У професійній сфері «Вищий менеджмент» на одну вакансію відгукується в середньому 31 кандидат. У сферах «Юристи» і «Бухгалтерія/Управлінський облік/Фінанси» - відповідно 30 і 23.

 

У професійній сфері «Управління персоналом/Тренінги» в середньому зголошуються 18 кандидатів. На одне робоче місце в продажах зголошуються 12 кандидатів, у науці та освіті - 10.

 

Довідка:

В ході дослідження було вивчено ринок праці за останній рік - з  вересня 2010 року по вересень 2011 року включно. Під одним відгуком мається на увазі спрощена процедура відправки резюме роботодавцю, яка дозволяє зробити це одним кліком.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9798
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду