ПРОЕКТИ
17:47
Понеділок, 7 Липня 2014

«Підсумки дня» на Першому національному вестиме Ілона Довгань

«Підсумки дня» на Першому національному вестиме Ілона Довгань
«Підсумки дня» на Першому національному вестиме Ілона Довгань

Ведучою інформаційної програми «Підсумки дня» на Першому національному стане Ілона Довгань (на фото). Ведучою денних новин тимчасово працюватиме журналістка каналу Валерія Богренцова. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

 

Уперше в ефірі глядачі побачать нових телеведучих сьогодні, 7 липня.

 

Ілона Довгань має великий досвід роботи в телевізійній журналістиці: працювала ведучою новинних програм на телеканалах «1+1», «Київ», НТН, ТВі, а також була ведучою програм-інтерв'ю з політиками, виборчих та суспільно-політичних телемарафонів.

 

Призначенням Ілони Довгань Перший національний завершив формування команди ведучих вечірніх випусків новин. Нагадаємо, у червні до команди Першого Національного приєдналася Інна Москвіна.  Зараз телеканал продовжує шукати ведучих для інших випусків новин. Денний випуск новин відсьогодні і в найближчий час вестиме журналістка «Новин» Валерія Богренцова.

 

Телеканал зазначає, що ведучі новин на Першому беруть безпосередню участь у підготовці випусків і мають вирішальне право голосу щодо того, яка інформація йде в ефір.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5799
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop