«Спільнобачення» пропонує об’єднатися з «Громадським ТБ», що отримало можливість ефіру на НТКУ

«Спільнобачення» пропонує об’єднатися з «Громадським ТБ», що отримало можливість ефіру на НТКУ

25 Лютого 2014
6173
25 Лютого 2014
18:16

«Спільнобачення» пропонує об’єднатися з «Громадським ТБ», що отримало можливість ефіру на НТКУ

6173
«Спільнобачення» пропонує об’єднатися з «Громадським ТБ», що отримало можливість ефіру на НТКУ
«Спільнобачення» пропонує об’єднатися з «Громадським ТБ», що отримало можливість ефіру на НТКУ

Інтернет-телебачення «Спільнобачення» надіслало колективу «Громадське ТБ» відкрите звернення, у якому пропонує каналам об'єднатись. Цю інформацію «Детектор медіа» підтвердила одна із ініціаторів проекту «Спільнобачення» Богдана Бабич.

 

Як пояснила у коментарі «Детектор медіа» пані Бабич, об'єднання двох каналів, допоможе боротись проти інформаційної війни, яка зараз йде у Криму. 

 

«Зараз в Криму йде інформаційна війна, на мітинги виходять тисячі людей, їх відверто дезінформують. Нам потрібно об'єднувати зусилля щоб цьому протистояти», - сказала пані Бабич.

 

Далі «Детектор медіа» подає повний текст звернення «Спільнобачення»:

 

«Дорогі колеги,

 

Сьогодні існує велика загроза розколу України і громадянського конфлікту. Ми можемо уникнути це спільними зусиллями через єдину інформаційну кампанію. Ви сильні студійним форматом, а ми сильні польовим, стрімерським форматом.

 

Понад 90 % медійних ресурсів належали олігархам та контролювались владою. Багато журналістів вимушені були звільнитися через цензуру. Ми разом з вами мріяли створити загальноукраїнський громадський телеканал. У нас є шанс зробити це просто зараз. 
Об'єднання наших команд дозволить створити потужний інформаційний ресурс, який допоможе подолати гуманітарну кризу в країні. Ми закликаємо вас до спільної дії в інформаційному просторі. 

 

Ми маємо донести до громадян всієї Україні ідею сильного громадянського суспільства та забезпечити інформаційний супровід громадського контролю за владою. 

 

Наше об'єднання стане прикладом, як потрібно гуртуватися збереження цілісності країни.

 

Ми бачили, як державний телеканал УТ-1, який фінансується з наших податків, виправдовував репресивні дії влади та вів пропаганду по розколу України. Тому, ми вважаємо за необхідне терміново, на законодавчому рівні, передати ресурси мовлення та матеріально-технічну базу новому всеукраїнському об'єднаному громадському мовнику, який ми створимо спільно з вами!»

 

За коментарем про можливість об'єднання «Детектор медіа» звернулась до члена Програмної ради ГО «Громадське телебачення» Романа Скрипіна та чекає на відповідь.

 

Нагадаємо, 25 лютого, тимчасовий виконувач обов'язків генерального директора Національної телекомпанії України Олександр Пантелеймонов заявив, що Перший національний канал готовий надати ефір для мовлення «Громадському ТБ». В свою чергу «Громадське ТБ» повідомило, що  готове надати Першому національному транслювати свої інформаційно-суспільні блоки з 10.00 до 12.00, з 15.00 до 17.00 та з 19.00 до 22.00, без врізання у них реклами, із збереженням маркування, титрування і без зміни змістовної частини.

 

Водночас головний редактор «Еспресо.TV» Вадим Денисенко заявив, що процес формування суспільного мовлення в Національній телекомпанії (НТКУ) має відбуватися прозоро та відкрито. Про це він повідомив у своєму листі, адресованому Олександру Пантелеймонову. Зокрема Вадим Денисенко зазначив,  що телеканал «Еспресо.TV» висвітлює події на Майдані Незалежності з першого дня, трансляції каналу використовувалися багатьма українськими та іноземними ЗМІ.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6173
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду