ПРОЕКТИ
13:11
П'ятниця, 18 Вересня 2015

Віталій Докаленко став медіадиректором ZIK

Віталій Докаленко став медіадиректором ZIK
Віталій Докаленко став медіадиректором ZIK

Віталій Докаленко призначений на посаду медіадиректора медіахолдингу ZIK. Про це повідомили «Детектор медіа» у прес-службі холдингу.

 

Свого часу Віталій Докаленко був генпродюсером телеканалу СІТІ, керував телеканалом «Тоніс», був президентом Національної  телекомпанії України, генеральним продюсером продакшну групи каналів «1+1», працював головним режисером Нового каналу, очолював продакшн проектів «Пекельна кухня» та «На ножах» на «1+1».

 

Генеральний директор медіахолдингу ZIK Ігор Туркевич відзначає великий досвід  та професійність новопризначеного медіадиректора. «Важко переоцінити майстерність Віталія і знання усіх тонкощів функціонування телепростору країни. При нашому першому знайомстві відразу стало зрозуміло, що менеджер такого формату - ідеальна кандидатура для медіа-холдингу, зокрема телеканалу ZIK, виробництво якого тільки набирає обертів і виходить на зовсім інші горизонти», - сказав він.

 

Після призначення Віталій Докаленко повідомив про завдання, яким перед ним поставлені. «Переді мною стоїть завдання - виведення телеканалу ZIK на новий рівень, підтягнення нинішніх проектів до однакового якісного показника і запуск нових програм», - сказав він.

 

Як писала «Детектор медіа»,  у липні генеральним директором медіахолдингу ZIK cтав Ігор Туркевич, який до цього обіймав посаду заступника головного керівника медіа-структури Ігоря Дедишина. У серпні заступником генерального директора медіахолдингу ZIK було призначено Вадима Зака, який до цього обіймав посаду виконавчого продюсера телеканалу.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2772
Переглядів
Коментарі
Прокурор
21:19 / 23 Жовтня 2015
Ця Іуда і крадій тепер буде осваювати бюджет нового інвестора. Тут ще не крав.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
Ні, не користуюсь!
Не знаю що таке push-сповіщення
Інше або коментар:


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
15.7% (13)
 
Ні, не користуюсь!
55.4% (46)
 
Не знаю що таке push-сповіщення
25.3% (21)
 
Інше або коментар:
3.6% (3)
 
Загалом відповідей: 83
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop