ПРОЕКТИ
15:21
Середа, 15 Липня 2015

У серпні «Медіа Група Україна» запустить власну послугу телебачення за технологією OTT

У серпні «Медіа Група Україна» запустить власну послугу телебачення за технологією OTT
У серпні «Медіа Група Україна» запустить власну послугу телебачення за технологією OTT

У серпні провайдер цифрового інтерактивного телебачення Oll.tv, що входить до складу медіахолдингуname="_GoBack"> «Медіа Група Україна», запускає нову послугу платного телебачення за технологією OTT для прямого продажу користувачам поза мережами інтернет-провайдерів. Про це повідомляє прес-служба медіахолдингу.

 

Рік тому компанія «Діджитал скрінз», що представляє бренд Oll.tv, отримала ліцензію IPTV-провайдера на всю Україну та увійшла в сегмент операторського IPTV/OTT-телебачення в партнерстві з телеком-провайдерами України «Укртелеком», Vega, «Фрінет», «Датагруп», Airbites та інших.

 

Нова ОТТ-послуга буде доступною для купівлі всіма користувачами інтернет, які користуються будь-якими мережами.

 

До складу послуги входять близько 100 українських і міжнародних телеканалів, зібраних у кількох тематичних пакетах («Ефір», «Кругозір», «Дитячий», «Чоловічий», «Кіно», «Музика» та «Футбол»), відеотека з тисячами фільмів, мультфільмів, програм, музичні кліпи, більше сотні радіостанцій та ексклюзивний спеціалізований сервіс прямих трансляцій футбольних матчів, правами на які володіє «Медіа Група Україна».

 

«Тепер Oll.tv працюватиме в будь-якій мережі доступу в інтернет, у будь-якому будинку і взагалі в будь-якому місці. Підключення дуже швидке, без контракту, користувач має лише зареєструватися на нашому сайті та підключити послугу, не виходячи з дому», - каже директор «Діджитал скрінз» Георгій Барзашвіли.

 

За його словами, перегляд орієнтовано на smart-телевізори Samsung, LG та ін., а тим, у кого таких телевізорів немає, Oll.tv пропонує за додаткову сплату телевізійну приставку-медіаплеєр.

 

Також Oll.tv оновлює всю лінійку мобільних додатків, і будь-який контент можна буде дивитися де завгодно, в тому числі й у нових 3G мережах.

 

При цьому OLL.TV продовжує розвивати співпрацю з інтернет-провайдерами.

 

«Це важливий крок для бізнесу провайдера та унікальний для ринку, тепер у Oll.tv є спеціалізовані продукти для двох бізнес-сегментів: для телеком-партнерів і для кінцевих споживачів. Ці продукти дуже чітко диференційовані та не заважають один одному», - пояснює директор з розвитку бізнесу «Медіа Група Україна» Олексій Куракін.

 

Як відомо, на ринку OTT працюють такі провайдери, як Divan.tv і Megogo. Зокрема, Divan.tv мав тривалий судовий процес із холдингом «Медіа Група Україна» щодо можливості трансляції його каналів, однак програв його. На думку Divan.tv, «Медіа Група Україна» порушувала правову рівність учасників ринку і забороняла Divan.tv транслювати свій контент, оскільки готувалася до запуску власного ОТТ-сервісу.

 

Довідка:

IPTV - технологія передачі відео на IP-адресу користувача (тільки один пристрій) через мережу інтернет-провайдера.

 

OTT - технологія, яка дозволяє надавати користувачу відео, телеканали та цифрові функції управління переглядом через інтернет, без участі провайдера та більш ніж на один пристрій.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1807
Переглядів
Коментарі
Олег
17:43 / 20 Липня 2015
Втулили бесплатное радио. Значит скоро за него будут просить денежку:) Хитрая схемка такая
Владислав
13:08 / 20 Липня 2015
Купа телевізійної кацапні – какоє Рускоє кіно, РТВ?
Lazeb
11:09 / 20 Липня 2015
Телеканалы Футбол есть даже у галимых аналоговых провайдеров. А тут они только топовых по стоимости пакетах. На на то ставку сделили, товарисчи
Kater
19:21 / 17 Липня 2015
Если хочешь подключить не один телевизор, а три, как у нормаьлных людей – нужно три (Три, Карл! ТРИ!!!) договора. И каждый договор тебя превращает в раба на 2 года. Причем о последнем факте никто тебе ничего не говорит, пока ты сам не столкнешься с ним. У нормальных провайдеров подключение ТВ-точки 10-40 гривен максимум
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
Ні, не користуюсь!
Не знаю що таке push-сповіщення
Інше або коментар:


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
14.4% (13)
 
Ні, не користуюсь!
54.4% (49)
 
Не знаю що таке push-сповіщення
26.7% (24)
 
Інше або коментар:
4.4% (4)
 
Загалом відповідей: 90
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop