detector.media
28.01.2014 13:55
Нардеп Олійник голосував за скасування власного скандального закону, Колісниченко - проти
Нардеп Олійник голосував за скасування власного скандального закону,  Колісниченко - проти

28 січня проти скасування «диктаторських законів» від 19 січня голосувало лише двоє народних депутатів від Партії регіонів - автор скандального закону №3879 Вадим Колісниченко та Олег Царьов.

 

Вадим Колісниченко є одним з авторів закону «Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян» №3879, що встановлює кримінальну відповідальність за наклеп, забороняє поширення екстремістських матеріалів, посилює регулювання діяльності громадських організацій, дозволяє закривати сайти без рішення суду - на підставі рішення Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації,зобов'язує реєструвати інтернет-ЗМІ, забороняє «незаконне» збирання, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про правоохоронців, суддів та їх близьких родичів чи членів сім'ї, дозволяє президенту та Верховній раді достроково припиняти повноваження членів Національної ради з питань телебачення та радомовлення, а також містить низку інших норм, що обмежують права і свободи громадян.

 

Інший співавтор законів народний депутат Володимир Олійник підтримав під час голосування у парламенті рішення про скасування законів від 16 січня.

 

Фракція КПУ у повному складі  не голосувала за це рішення.

 

Нагадаємо, 28 січня Верховна Рада на своєму позачерговому засіданні визнала такими, що втратили чинність  9 з 12 законів, ухвалених парламентом 16 січня. За це рішення проголосував 361 депутат. Також у цей день, парламент підтримав законопроект №4038  «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за заперечення чи виправдання злочинів фашизму», який встановлює кримінальну відповідальність за публічне виправдання фашизму.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY