ПРОЕКТИ
18:14
Понеділок, 12 Червня 2017

16 червня - публічна розмова з Ейданом Уайтом «Сучасна журналістика. Виклики і візія»

У п’ятницю, 16 червня, з 19:00 до 21:00 выдбудеться публічна розмова з Ейданом Уайтом «Сучасна журналістика. Виклики і візія» (MediaHub, Київ, вул. Омеляновича-Павленка, 4/6, колишня вул. Суворова, 1 поверх, вхід з двору).

Популізм і патріотизм, пост-правда і фейки, пропаганда і «альтернативні факти», миттєва журналістика і гонитва за сенсаціями та збагаченням - чи є в цій мозайці сучасного медіаландшафту місце традиційним «золотим» етичним цінностям? Чи може медіспільнота подолати внутрішні суперечки та перетворитися на cуб’єктного гравця, стати справжньою 4-ю владою, і чи може саморегуляція сприяти цьому? Як журналістам і редакторам займаючи професійну позицію, не втратити контакту з аудиторією і  відповісти на виклики сучасного інформаційного середовища? Якими можуть бути журналістські і етичні стандарти у майбутньому?

Публічна розмова выдбудеться «Сучасна журналістика. Виклики і візія» з Ейданом Уайтом (Aidan White), головою і засновником міжнародного об’єднання «Мережа Етичної Журналістики» (Ethical Journalism Network), журналістом, який 24 роки обіймав посаду Генерального Секретаря Міжнародної Федерації Журналістів (МФЖ).

Пан Уайт писав для The Guardian, Financial Times, Sunday Times, був засновником Міжнародної асоціації із захисту свободи слова (IFEX) та Міжнародного інституту безпеки журналістів (INSI). Він ініцюював кампанію, в результаті якої  Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію (1738) з прав журналістів у зонах військового конфлікту.  

Організатори: Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), Комісія журналістської етики (КЖЕ).

Вхід за реестрацією

Подія у Facebоok

Контакти: 066 748 38 16, cje.info@gmail.com

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
271
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop