ПРОЕКТИ
11:38
Четвер, 11 Травня 2017

«112 Україна» визнаний найкращим новинним каналом 2016 року

Таку високу оцінку "112 Україна" отримав на основі громадських уподобань в рамках незалежного щорічного конкурсу торгових марок "Фаворити Успіху 2016".
«112 Україна» визнаний найкращим новинним каналом      2016 року
«112 Україна» визнаний найкращим новинним каналом      2016 року

"112 Україна" став абсолютним фаворитом у категорії "Новинний телеканал", набравши найбільшу кількість балів від трьох респондентських груп: експертів медіа-галузі, публічних людей і телеглядачів.

Голосування відбувалось відкрито протягом 2016 року, і кожен охочий міг взяти в ньому участь. Для цього достатньо було зайти на сайт організатора конкурсу і віддати свій голос за улюблену торгову марку в різних категоріях.

Одержувати визнання своїх глядачів і переможні позиції в рейтингах голосувань – величезна честь і найцінніша винагорода для всієї команди телеканалу, яка щодня працює над тим, щоб швидко і якісно повідомляти про головне.

"112 Україна" дякує своїм телеглядачів за довіру!

Нагадаємо, конкурс торгових марок "Фаворити Успіху" – незалежне масштабне щорічне дослідження, яке вже 14-й рік поспіль визначає найкращі і затребувані торгові марки товарів і послуг. Переможців конкурсу називає експертне журі, успішні люди та безпосередньо споживачі.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
340
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop