ПРОЕКТИ
18:27
П'ятниця, 21 Квітня 2017

Проект «Тіні забутих предків. Виставка» увійшов в шорт-лист European Excellence Awards 2017

«Тіні забутих предків. Виставка», організована FILM.UA та арт-центром Я Галерея в 2016 році, увійшла в шорт-лист престижного конкурсу European Excellence Awards 2017 в галузі зв'язків з громадськістю. Проект буде боротися в категорії «Національні та регіональні кампанії. Східна Європа» ще з двома учасниками з Румунії - Itsy Bitsy FM і GSK Consumer Healthcare. Переможців оголосять 31 травня на церемонії нагородження в Брюсселі.
Проект «Тіні забутих предків. Виставка» увійшов в шорт-лист European Excellence Awards 2017
Проект «Тіні забутих предків. Виставка» увійшов в шорт-лист European Excellence Awards 2017

Проект «Тіні забутих предків. Виставка» був покликаний відтворити світ фільму, зрозуміти контекст місця та часу, в яких він створювався та дослідити, де у кінострічці художній вимисел, а де – реальність. Тому важливим було зафіксувати свідчення про сам процес творення фільму й реакції після прем’єри, а також визначити подальший вплив образної мови кінострічки на ті художні явища, що існують сьогодні.

Для реалізації проекту було здійснено кілька експедицій місцями зйомок фільму, встановлено контакти з їх учасниками, свідками, залучено близько 20 музеїв та опрацьовано більше 30 годин записів розмов про кінокартину. Також, було проведено дослідження всього, що могло зберегтися у потенційних учасників зйомок. Всі предмети вивчалися, втрачені зв'язки між ними відновлювалися, описувалися і аналізувалися. Виходячи з цього аналізу кураторами приймалося рішення про наповнення самої експозиції та каталогу.

Крім цього, щоб підкреслити актуальність картини, художники, режисери та композитор, використовуючи передові аудіо-візуальні технології, спеціально для експозиції створили твори, що переосмислюють фільм з позицій сучасності.

Роботу команди, що складалася з понад 100 осіб, змогли оцінити близько 20000 відвідувачів виставки в Києві (23 березня -10 квітня, 2016) та Львові (26 червня-17 липня, 2016).

«Тіні забутих предків. Виставка» за оцінками арт-критиків, кінокритиків, фахівців в музейній справі і простих глядачів стала найбільш значущим музейним проектом в історії незалежності України. Вона поклала початок цілої серії мультимедійних багатоплатформених експозицій на актуальні теми, які пройшли в Україні в кінці 2016 - на початку 2017 років на різних музейних майданчиках.

Премія за «За успіхи у зв'язках з громадськістю» (European Excellence Awards in Public Affairs) вручається в рамках одного з найпрестижніших міжнародних конкурсів в області піару і комунікацій - Excellence Awards. З 2015 року Excellence Awards став проводитися в п'яти регіонах одночасно, надаючи партнерам можливість охопити топових професіоналів в областях PR, HR і комунікацій по всьому світу.

Мета European Excellence Awards - відзначати і нагороджувати організації і команди, які стали прикладом впровадження інноваційних і передових стратегій і практик в області зв'язків з громадськістю.

Прес-служба FILM.UA
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
390
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop