ПРОЕКТИ
12:04
Понеділок, 1 Липня 2013

Курченко пообіцяв, що дозволить виданням UMH писати про Сім’ю

Курченко пообіцяв, що дозволить виданням UMH писати про Сім’ю
Курченко пообіцяв, що дозволить виданням UMH писати про Сім’ю

Бізнесмен Сергія Курченко після того, як його група СЄПЕК (ВЕТЭК) придбала 98% акцій медіахолдингу UMH group, пообіцяв,  що не буде застосовувати цензуру і втручатися у редакційну політику придбаних видань. Про це він заявив у в інтерв'ю виданню «Forbes. Україна», яке теж перейде у його власність.

 

За словами пана Курченка, він придбав UMH group з метою деверсифікації бізнесу. «Медіахолдинг забезпечить повернення інвестицій за 6-7 років. І за найближчий рік у нього прогрес буде не менше, ніж у «Металіста». Є колосальні перспективи зростання у того ж інтернет-сегмента. Це на 100% бізнес-угода і вигідна покупка», - переконує бізнесмен.

 

Сергій Курченко заявив також, що ставиться до медіахолінгу як до бізнесу, тому буде вимагати максимально ефективної роботи.  «Я як акціонер побудую з усіма виданнями правильні, прозорі відносини, які будуть закріплені юридичними документами. У мене буде такий договір з Forbes. І я буду чітко виконувати вимоги та побажання ліцензіата... І якщо у мене є з ним договір, які у мене є підстави втручатися в редакційну політику?», - заявив пан Курченко.

 

На уточнююче питання «Forbes.Украина» «Тобто стаття (про зловживання «сім'ї». - Forbes) вийде?» Сергій Курченко відповів: «Звичайно. Я обіцяю, що буду виконувати умови договору».

 

У тому є інтервю бізнесмен спростував інформацію, що сума угоди про придбання UMH group склала $ 365 млн і заявив, що купив би медіахолдінг і без «Forbes.Украина».

 

Нагадаємо, у ніч з 20 на 21 червня стало відомо, що UMH Group (президент Борис Ложкін) і група СЄПЕК (ВЕТЭК) Сергія Курченка підписали угоду купівлі-продажу 98% акцій медіахолдингу UMH.

 

Як писала «Детектор медіа», головний редактор «Forbes. Україна» Володимир Федорин заявив про намір піти з посади 1 жовтня, тоді як його контракт закінчується 1 грудня цього року.

 

«Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5324
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop