ПРОЕКТИ
10:03
Середа, 1 Травня 2013

«Радіо Ера ФМ» створило до Дня Перемоги спецпроект про великих полководців другої світової війни

Із 2 по 10 травня з нагоди Дня Перемоги «Радіо Ера ФМ» транслюватиме цикл програм «Полководці другої світової та Великої Вітчизняної війни». Про це повідомляє прес-служба радіокомпанії.

 

Мета спеціального проекту, за словами Володимира Лукіна, завідувача редакцією громадсько-політичних програм радіо, розповісти слухачам про видатних полководців.

 

У програмах мова піде насамперед про тих полководців, які упродовж війни здійснювали безпосереднє командування великими з'єднаннями військ. Випуски створені у вигляді біографічних довідок з викладенням цікавих фактів біографії та з переліком основних бойових операцій, якими керували полководці.

 

Загалом планується вихід 32-х програм спецпроекту. Більше половини з них присвячені маршалам і генералам Робітничо-селянської червоної армії (РСЧА). Решта програм - про воєначальників Німеччини, США, Великобританії, Фінляндії та Франції.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
23328
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop