ПРОЕКТИ
12:00
Понеділок, 11 Вересня 2017

Директора Укртелерадіопресінституту оберуть 12 вересня

12 вересня об 11:00 в Національному прес-центрі телебачення і радіомовлення України (вул. Хрещатик, 26) відбудеться відкрите засідання з конкурсного відбору на посаду директора Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси (Укртелерадіопресінституту)
Директора Укртелерадіопресінституту оберуть 12 вересня
Директора Укртелерадіопресінституту оберуть 12 вересня

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Вимоги до претендента: громадянство України, володіння державною мовою, вища освiта другого рiвня за ступенем магiстра за галуззю знань «Управлiння та адмiнiстрування» або вища освiта другого рiвня за ступенем магiстра за галуззю знань «Електроніка та телекомунікації», або «Журналістика», або «Культура і мистецтво», стаж роботи на керiвних посадах нижчого рiвня – не менше нiж 5 рокiв.

Наразі на посаду директора Укртелерадіопресінститут претендують три кандидатиГліб Головченко, директор миколаївського Коледжу преси і телебачення, генеральний продюсер телеканалу «ТАК TV»; Сергій Штурхецький, медіа-експерт, доцент кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія», і Ярослав Літинський, фахівець, який брав участь у відновленні українського мовлення на Донбасі – зокрема у технічному забезпеченні мовлення Донецької ОДТРК з Краматорська (Донецька область).

Як писав «Детектор медіа», у червні на 68-му році життя помер заслужений журналіст, народний депутат України І, ІІІ і ІV скликання Сергій Правденко, який останні роки очолював Укртелерадіопресінститут.

У серпні Держкомтелерадіо оголосив про проведення відкритого конкурсного відбору на посаду директора Укртелерадіопресінституту.

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
305
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop