«Укрпошта» обіцяє розрахуватися із редакціями за передплату друкованих видань протягом місяця

«Укрпошта» обіцяє розрахуватися із редакціями за передплату друкованих видань протягом місяця

16 Серпня 2017
1214
16 Серпня 2017
19:27

«Укрпошта» обіцяє розрахуватися із редакціями за передплату друкованих видань протягом місяця

1214
Перший заступник генерального директора ПАТ «Укрпошта» Олександр Чернявський повідомив, що підприємство до кінця серпня планує розрахуватися з усіма редакціями, з якими у поштового відомства оформлені акти звірки, та протягом місяця - з тими, де виникає потреба в дооформленні.
«Укрпошта» обіцяє розрахуватися із редакціями за передплату друкованих видань протягом місяця
«Укрпошта» обіцяє розрахуватися із редакціями за передплату друкованих видань протягом місяця

Про це він сказав під час робочої зустрічі в Національній спілці журналістів України (НСЖУ), повідомляє прес-служба Спілки.

«На друге півріччя ми практично відновили передплатні показники, сукупно маємо збереження тарифів на 96 відсотків, порівняно з відповідним періодом минулого року. В принципі це непоганий результат, враховуючи, що відбулося підвищення тарифів , і були певні застереження. Глобальні втрати тиражів у нас були в 2013­-2014 роках, коли показники впали з 16 мільйонів до 11. Зараз маємо в межах 10 мільйонів передплачених видань. Це вимагає і видавців, і нас вдаватися до певних дій, щоб якщо і не переломити тренд до зменшення, то хоча б зупинити цей процес», – сказав Олександр Чернявський.

За його словами, тенденція до зменшення тиражів – явище «глобальне», пов’язане зі зменшенням купівельної спроможності людей і, зокрема, переходом аудиторії в електронні ЗМІ.

Щодо якості послуг «Укрпошти», за його словами, в цьому році надійшла така ж кількість звернень, як і торік. Для полегшення збору інформації підприємство запровадило контакт-центр, який «більш якісно фіксує проблеми, що виникають». 

Загалом, фінансовий результат передплатної кампанії на 2 півріччя – 238 мільйонів гривень, з них ще не сплачено видавцям трохи більше 32 мільйонів.

«З них 20 мільйонів – це щодо тих видань, які не звірені документально. З ними плануємо розрахуватися протягом місяця, а з тими, де немає питань у документах – до кінця серпня», – сказав Олександр Чернявський.

Проблеми ж із оформленням документів виникли в тому числі у зв’язку з вірусом Petya A, який заблокував роботу багатьох дирекцій.

Водночас, за його словами, «Укрпошта» запроваджує  адресну мотивацію листонош за передплату. За кожен передплачений примірник газети чи журналу  (мінімальний термін передплати – 3 місяці) вони отримуватимуть 50 копійок у вигляді преміювання.

Нагадаємо, передплата газет і журналів на друге півріччя 2017 року станом на 1 липня склала, за даними «Укрпошти», 9 661,91 мільйонів примірників, тобто 94,4% до аналогічного періоду торік. Серед цих тиражів 57% - загальнонаціональні видання, 42,9% – місцеві, 0,005% – зарубіжні.  Водночас порівняно з передплатою на перше півріччя передплата дещо зменшилася. На 1 січня цього року було передплачено 10 млн 039 тис. примірників газет і журналів.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1214
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду