ПРОЕКТИ
13:18
Понеділок, 3 Липня 2017

ФСБ Росії розпочало нову інформаційну спецоперацію на Донбасі – Тимчук

Мета – вкидання в український інформаційний простір згадок про так звані «листи примирення»
ФСБ Росії розпочало нову інформаційну спецоперацію на Донбасі – Тимчук
ФСБ Росії розпочало нову інформаційну спецоперацію на Донбасі – Тимчук

Співробітники ФСБ РФ розпочали на території ОРДЛО (Донецьк, Горлівка, Луганськ) нову інформаційну операцію під назвою «Лист примирення».

Про це повідомив координатор спільноти «Інформаційний спротив», народний депутат України Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

«У рамках операції йде пошук місцевих бойовиків, які втратили рідних і близьких, з метою їх використання для російської/проросійської пропаганди як «авторів листів примирення» до неназваних українських солдатів (у стилі «на село дідусеві»)», – написав пан Тимчук.

Він також повіомив, що у так званих «листах примирення» повинні використовуватися затверджені російськими пропагандистами заготовки («...час змиритися, ми стали іграшками в руках олігархів…», «...настав час повернути стволи у інший бік …» тощо).

Одним із головних завдань інформоперації є «поява інформації про «листи примирення» в українському інформаційному просторі», зазначив Дмитро Тимчук.

Як повідомляв «Детектор Медіа», заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін вважає, що заява представників Росії про необхідність затвердження загальних правил відповідальної поведінки держав в інформаційному просторі - це цинізм. Так він прокоментував ініціативи РФ на засіданні Групи урядових експертів ООН з міжнародної інформбезпеки під головуванням ФРН.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
275
Переглядів
Коментарі
Ольга
22:00 / 03 Липня 2017
Лигачёва!!!!!! Что ты публикуешь????????? Ты критикуешь попытки Донецка и Луганска остановить войну мирным путём??????? Тебе мало тысяч и тысяч убитых, среди которых много женщин и детей???????? Нет совести у тебя
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop