ПРОЕКТИ
10:00
Четвер, 16 Лютого 2017

Допит адвоката Семени скасовано: слідчі збираються повернути йому техніку

Слідчий російського Центру з протидії екстремізму в Криму пообіцяв повернути вилучену з офісу техніку у кримських адвокатів Еміля Курбедінова і Едема Семедляєва. Раніше запланований допит адвокатів не відбудеться.
Допит адвоката Семени скасовано: слідчі збираються повернути йому техніку
Допит адвоката Семени скасовано: слідчі збираються повернути йому техніку

Про це у Facebook повідомив журналіст «Радио Свобода» Антон Наумлюк.

 «Допит Едема Семедляєва і Еміля Курбедінова сьогодні не відбудеться. Слідчий Центру Е попередив, що збирається розпитати про вилучену з офісу техніку і повернути її. Завтра», – написав журналіст.

Нагадаємо, сьогодні, 16 лютого мав відбутися допит кримських адвокатів Еміля Курбедінова і Едема Семедляева. Їх викликали в «Центр з протидії екстремізму». У повістці, зокрема, було сказано, що співробітники центру «Э» проводять службове розслідування № 32/12 від 3 лютого 2017 року. Документ підписав майор Ренат Шамбазов, який робив на адвоката Курбедінова попередній протокол про адміністративне правопорушення за пост з соцмережі.

Читайте також

Як писав «Детектор медіа», у квітні 2016 року російська ФСБ в окупованому Криму провела обшук і порушила кримінальну справу проти позаштатного журналіста «Радіо Свобода» Миколи Семени за статтю, у якій начебто містяться «заклики до порушення територіальної цілісності РФ».

20 січня в окупованому Росією Криму журналісту Миколі Семені вручили обвинувальний висновок у справі про «сепаратизм». Згідно нього, кримський журналіст «підготував статтю під назвою «Блокада – необхідний перший крок до звільнення Криму», в якій були виявлені заклики до порушення територіальної цілісності Росії».

Адвокат журналіста Еміль Курбедінов заявив, що здійснена ФСБ експертиза абсолютно необ'єктивна і не відповідає дійсності. 

6 січня в Бахчисараї (Крим) співробітники ФСБ затримали адвоката кримського журналіста Миколи Семени Еміля Курбедінова. Пізніше в його будинку та офісі пройшли обшуки. Під час обшуків було вилучено всю техніку.

Залізничний районний суд Сімферополя в окупованому Росією Криму обрав запобіжний захід Емілю Курбедінову. Адвоката заарештували на 10 діб.

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова заявила, що не бачить порушень прав підзахисних через арешт адвоката Еміля Курбедінова.

5 лютого в окупованому  Росією Криму Еміль Курбедінов, адвокат журналіста Миколи Семени, вийшов  з Сімферопольського ізолятора тимчасового утримання (ІТУ) після того, як він відбув увесь термін адміністративного арешту – 10 діб.

Водночас російські силові структури в Криму продовжили утримання під арештом техніки адвокатів Едема Семедляєва та Еміля Курбедінова.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
379
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop