ПРОЕКТИ
14:16
Четвер, 17 Серпня 2017

У Дніпрі телевізійнику, який знімав ДТП, розбили телефон

Невідомий чоловік спочатку погрожував, а дізнавшись, що перед ним працівник ЗМІ, проявив агресію, вихопив з рук журналіста телефон та розбив об землю
У Дніпрі телевізійнику, який знімав ДТП, розбили телефон
У Дніпрі телевізійнику, який знімав ДТП, розбили телефон

У Дніпрі 16 серпня оператору 11 телеканалу Антону Філіппу, який знімав автомобільну аварію,  невідомий розбив телефон.

Про це повідомляє ІМІ з посиланням на сайт телеканалу.

Антон Філіп, ставши свідком аварії, почав знімати місце ДТП на телефон. Невідомий чоловік спочатку йому погрожував, а після того, як оператор представився працівником ЗМІ, проявив ще більшу агресію, вихопив з рук журналіста телефон та розбив об землю.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася на вулиці Воронежській. Зіткнулися автомобілі Кіа та Форд.

«Форд перекинувся, а за перехрестям стояла Кіа, без номерів, як винувата. Я дістав телефон, щоб все зняти, це вже професійна деформація – бачиш подію і знімаєш. Коли я вже все зняв, до мене підійшов чоловік, вихопив з рук телефон і кинув його на землю», – коментує інцидент Антон Філіпп.

Того ж дня телеоператор написав заяву до поліції.

«Заява зареєстрована в журналі єдиного обліку Дніпровського відділку поліції. Але оскільки правопорушення скоєне на території Амур-Нижньодніпровського району, то сьогодні матеріал направлять до Амур-Нижньодніпровського райвідділку поліції для остаточного прийняття рішення», – повідомила речниця Дніпровського міського відділку поліції Марія Стаднік.

«Такого роду реакція «героїв» сюжетів чи просто осіб, зафіксованих на фото чи відео, є досить поширеною, проте не виключає злочинність діяння, – коментує подію медіа-юрист ІМІ Максим Ратушний. – Навіть у випадку незаконної зйомки (хоч це і не описаний випадок) не є можливим силою чи шляхом пошкодження чужого майна відстоювати свої права».

На думку юриста, залежно від умислу правопорушника та мотивації дій потерпілого можна говорити як про хуліганство, так і про умисне пошкодження майна, або й про пошкодження майна журналіста у зв’язку зі здійсненням ним його професійної діяльності.

Як повідомляв Детектор Медіа, у Луцьку, біля головного корпусу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, чоловік, якому здалося, що його знімають на камеру, побив місцевого фотокореспондента Володимира Лук’янчука.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
297
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Война и Россия
25 Червня 2018
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop