ПРОЕКТИ
14:09
П'ятниця, 16 Червня 2017

У Дружківці журналісти «Халви» повідомляють про перешкоджання діяльності з боку чиновника

14 червня у Дружківці (Донецька область) директор Торецького виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства (ВУВКГ) Олексій Долбещенков забороняв оператору інтернет-видання «Халва» Віктору Сотнікову здійснювати відеозйомку прес-конференції
У Дружківці журналісти «Халви» повідомляють про перешкоджання діяльності з боку чиновника
У Дружківці журналісти «Халви» повідомляють про перешкоджання діяльності з боку чиновника

Про це «Детектору медіа» повідомила журналістка видання Світлана Агаджанян.

За її словами, прес-конференція відбулася у кабінеті пана Долбещенкова, в центральному офісі ВУВКГ, але без участі оператора «Халви».

 «Захід відбувся, але без нашого оператора, бо пан Олексій категорично відмовився проводити конференцію за присутності оператора "Халви". Він вийшов зі свого кабінету. З часом вийшов наш оператор, а Олексій Долбенщиков потім повернувся і провів захід», – розказала пані Агаджанян і додала, що оператор пішов на прес-конференцію без журналіста, бо редакція працює на волонтерських засадах та не має можливості сплачувати заробітню плату колективу.

Журналістка також зазначила, що прес-конференцію анонсували завчано.

 «Захід був публічним, анонсували його завчасно. Раніше ми знімали відео про роботу підприємства, про пориви, про питання підвищення тарифу на воду. Керівник підприємства за це нас і не любить», – повідомила пані Агаджанян.

«Детектору медіа» директор Торецького ВУВКГ Олексій Долбещенков повідомив, що «нікому нічого не забороняв».

«Ніхто нікому нічого не забороняв. Я директор офіційного підприємства. Працюю із засобами масової інформації при нагоді, коли вони надають документи, що підтверджують своє ставлення до друкованих засобів масової інформації. У мене в кабінеті знаходилися три представника ось цих ЗМІ. Була призначена зустріч, були підготовлені документи. Я попросив у всіх інших подати документи про те, що вони є представниками ЗМІ. Ніхто мені більше нічого не надав», – прокоментував пан Долбещенков.

Він також зазначив, що не знає видання «Халва».

«Всі, хто у мене був, я знаю особисто, знаю, що вони працюють в цих ЗМІ. Хто така "Халва"? Якщо ви є зареєстрованим ЗМІ, ви маєте права і я з вами завжди буду працювати. Але, будь ласка, нехай присутні ті люди, які підтвердять, що вони працюють в даному представництві, ми будемо працювати і я буду відповідати на всі питання, які будуть задані», – додав він та порекомендував «Детектору медіа» подавати письмовий запит.

У редакції «Халви» зазначили, що своє посвідчення пану Долбещенкову оператор Віктор Сотніков показував. Він має намір подавати заяву до поліції за перешкоджання журналістської діяльності.

Читайте також

За останніми даними Інституту масової інформації (ІМІ), За п’ять місяців 2017 року ІМІ зафіксував загалом на території України 102 випадки порушень свободи слова.  Найбільшу кількість порушень було зафіксовано у категорії «перешкоджання законній професійній діяльності журналістів» – 32 випадки (за той же період 2016 року – 38 випадків).

Нагадаємо, 14 червня в Одесі представники приватної охоронної фірми «Зевс», співробітники департаменту муніципальної охорони і поліції тривалий час не пускали журналістів низки видань на сесію міської ради, заблокувавши вхід до будівлі.

У Миколаєві 13 червня на кореспондента «Преступности.Нет» Тараса Леонтяна накинувся з лопатою працівник дорожньої служби ТОВ «Дорлідер» та погрожував йому розправою за те, що він знімає процес ремонту дороги.

В Ужгороді 2 червня на території автостанції охоронець та кілька працівників вокзалу в усній формі наказали знімальній групі «21 каналу».

На фото - Олексій Долбещенков

Фото: скріншот відео

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
409
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop