НАМ звертається до керівництва держави з проханням забезпечити людей, що працюють у Нацраді, належними умовами праці
Незалежна асоціація телерадіомовників поширила заяву, де висловлює занепокоєння ситуацією, що склалася навколо виділення приміщення Національній раді з питань телебачення і радіомовлення.
"Понад десять років існування цього органу пройшли у поневірянні з одного приміщення у інше, і на жаль, тільки зараз влада спромоглася виділити йому приміщення для нормального функціонування, зайняти яке й все ж таки усіляко перешкоджають. Ця ситуація не може не позначатися на мовниках", - міститься у тексті заяви. Асоціація наголошує, що розуміє позицію членів Національної ради, які не бажають надалі працювати у невідповідних умовах, які відбиваються на якості їх роботи та роботи апарату Національної ради.
НАМ звертається до найвищого керівництва держави із проханням дати належну оцінку ситуації, що склалася, навести порядок у сфері засобів масової інформації, і , зрештою, зробити все для забезпечення конституційного права людей, що працюють у Національній раді, на належні умови праці.
за інф. Незалежної асоціації телерадіомовниківЧитайте також:
Війна на Прорізній триває. На цей раз плацдармом бойових дій став жіночий туалетНацрада звинувачує керівників Держкомтелерадіо в провокації і „сумнівних господських оборудках”Мураховський: «З переїздом Нацради в будинку на Прорізній 2 почали творитися містичні речі»Нацрада вимагає звільнити ЧижаІван Чиж: Держкомтелерадіо вживає усіх заходів для виконання розпорядження Кабміну щодо передачі приміщення НацрадіТрудовий колектив Нацради просить керівництво країни їм допомогтиІгор Курус про те, чим закінчилась вчора комісії Держкомтелерадіо та Нацради з передачі приміщення на Прорізній, 2Між Держкомтелерадіо та Нарадою підписана угода про добросусідські відносиниСьогодні Іван Чиж ледь потрапив до приміщення Держкомітету через пікетування ПОРИ
Нацрада: Держкомтелерадіо саботує рішення Кабміну
Держкомтелерадіо оприлюднило заяву, де звинувачує Нацраду у "відвертому шантажі керівництва держави"Нове засідання Нацрада збирається провести вже в приміщенні на ПрорізнійСуперечка навколо приміщення ДержтелерадіоНацсовету по вопросам телевидения дали новое помещение