detector.media
Мар'яна Зінченко
«Детектор медіа»
08.06.2024 11:34
Окупаційний «суд» оштрафував незалежну кримськотатарську газету «Кирим»
Окупаційний «суд» оштрафував незалежну кримськотатарську газету «Кирим»
Окупанти ініціювали адміністративну справу через публікацію тексту про часткову мобілізацію в Криму у вересні 2022 року

В тимчасово окупованому Криму «Київський районний суд» Сімферополя визнав кримськотатарську газету «Къырым» винною в «дискредитації» збройних сил Росії. Про це повідомляє правозахисна організація «Кримський процес».

Окупанти ініціювали адміністративну справу через публікацію тексту про часткову мобілізацію в Криму у вересні 2022 року, коли до російської армії забирали велику кількість кримських татар.

«Суд» побачив у публікації про мобілізацію ознаки «дискредитації російської армії» через оприлюднення начебто неправдивих відомостей і оштрафував на 300 тисяч рублів.

Нагадаємо, що 17 травня в окупованому Криму співробітники «Центру протидії екстремізму» провели обшуки в будинках головного редактора газети «Кирим» Бекіра Мамутова та засновника цього медіа Сейрана Ібрагімова. Останньому під час слідчих дій стало зле.
Після обстеження приватних домоволодінь співробітники поліції попрямували до редакції газети. Адвоката Едема Семедляєва не допустили до будівлі для надання юридичної допомоги.
На обох журналістів склали протоколи про адміністративні порушення. 
Читайте також: 

Фото: Avdet.org

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY