detector.media
20.06.2023 17:07
Російському журналісту довелося виступати на медіафорумі в Німеччині під звуки сигналу повітряної тривоги
Російському журналісту довелося виступати на медіафорумі в Німеччині під звуки сигналу повітряної тривоги
Таким чином українські журналісти нагадали своєму «колезі» про те, що його країна регулярно запускає по Україні ракети та дрони.

На щорічній міжнародній медійній конференції Global Media Forum, що відбувається в Німеччині, під час виступу російського журналіста Дмитра Муратова ввімкнули сигнал повітряної тривоги.

Про це повідомило Delfi, медіагрупа «Накипіло» та низка інших медіа.

«Трохи “українського вайбу” під час Global Media Forum у Німеччині. У залі під час виступу російського журналіста звучить повітряна тривога. Дмитро Муратов, головний редактор "Нової газети", чомусь зніяковів і розгубився. А що трапилося?», — йдеться у повідомленні медіагрупи «Накипіло».

Трохи «українського вайбу» під час Global Media Forum у Німеччині. В залі під час виступу російського журналіста звучить повітряна тривога.

Дмитро Муратов, головний редактор «Нової газети», чомусь знітився та розгубився. А што случілось? pic.twitter.com/z6wGNqX40S

— Накипіло. Харків (@nakipeloua) June 20, 2023

Таким чином журналісти нагадали своєму «колезі» про те, що його країна регулярно запускає по Україні ракети та дрони, а в цей час лунає той самий сигнал. Крім того, після виступу Муратова деякі журналісти вигукували «Слава Україні!»

Редактор «Новой газеты» Дмитро Муратов приїхав на медіафорум з Росії з виступом про те, як там живуть незалежні медіа. Ще до початку форуму DW відзначала, що його прізвище у списках учасників заходу викликало критичні зауваження з українського боку в соціальних мережах. 

Організаторка GMF Вериця Спасовська вважає це показником того, наскільки загострилася ситуація з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Вона згадує, що торік російські та українські журналісти ще брали участь разом у дискусії.

Гендиректор Deutsche Welle Петер Лімбурґ сказав, що на другий рік війни Росії проти України «українці більше не хочуть говорити з росіянами — і навпаки». Це небажання діалогу, за його словами, спостерігається і в інших частинах світу, де тривають конфлікти. «А Глобальний медіафорум — це місце, де нам знову і знову вдавалося долати розбіжності та вступати в діалог», — каже Лімбурґ.

У 2021 році Муратов став лауреатом Нобелівської премії миру, фінансову частину якої передав до російського фонду «Коло добра», заснованого російським диктатором Путіним.

Як повідомлялось, одна з найбільших міжнародних медійних конференцій Global Media Forum розпочалась у понеділок, 19 червня. В ній взяли участь близько 2200 делегатів із понад 120 країн світу. Cеред українських учасників конференції — головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва, українська журналістка DW Анна Чайка, медіаменеджер Дмитро Хільченко, член правління Суспільного мовника Родіон Кочубей, керівник Академії Суспільного Олександр Дмитренко, менеджерка Дитячої академії Суспільного Владислава Місна, керівник дослідницької програми Media Development Foundation Максим Срібний.

Як повідомляє «Укрінформ», темою цьогорічного заходу є «Долання розбіжностей у суспільствах». У центрі уваги медіафоруму — дискурс про важливість журналістики з огляду на «соціальні розбіжності» нашого часу.

Фото: «Укрінформ»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY