detector.media
17.01.2022 20:21
5 канал проводить марафон «Україна без диктатури»
5 канал проводить марафон «Україна без диктатури»
Марафон 5 каналу сфокусований на «політичному переслідуванні п'ятого президента, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка та на його досягненнях на посаді президента України».

У понеділок, 17 січня, 5 канал транслює марафон, «присвячений боротьбі проти дій влади щодо опозиційних сил України». Розпочався він о 8 ранку і триватиме й у нічному ефірі.

Проєкт під назвою «Україна без диктатури» поєднує інформаційні студії, новини, стріми та прямі включення журналістів. До участі долучилися ведучі Лариса Губіна, Анна Мірошніченко, Роман Чайка. Також до трансляції долучаються політики, громадські діячі, лідери думок.

Фокусується марафон на «політичному переслідуванні п'ятого президента, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка та на його досягненнях на посаді президента України».

Нагадаємо, сьогодні, 17 січня, лідер «Європейської солідарності» повернувся до України з Варшави, де завершив міжнародне турне. 

Під час засідання Печерського райсуду прокурор оголосив клопотання про арешт 5-го президента на два місяці з альтернативою застави в 1 млрд гривень. 

20 грудня 2021 року ДБР повідомило Порошенку про підозру в державній зраді та сприянні терористичним організаціям. Водночас підозру йому підписала не генеральна прокурорка Ірина Венедіктова, а її перший заступник. Захист Порошенка наголошує, що це незаконно, та акцентує на тому, що Венедіктова для цього пішла у відпустку на один день, 20 грудня.

Підозра повідомлена в межах справи про схему постачання вугілля з тимчасово окупованих частин Донбасу на суму близько 1,5 мільярда гривень.

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY