detector.media
30.12.2014 12:38
«Зеонбуд» не згоден з визнанням себе монополістом
«Зеонбуд» не згоден з визнанням себе монополістом

Провайдер цифрового ефірного телебачення стандарту DVB-T2 - ТОВ «Зеонбуд» - не згоден з визнанням Антимонопольним комітетом України його монопольного становища. Про це йдеться в повідомленні прес-служби «Зеонбуду», яке надійшло на адресу «Детектор медіа».

 

Прес-служба «Зеонбуду» наводить деякі тези з листування компанії з АМКУ, у яких заперечує, що має переваги перед іншими мережами і технологіями.

 

Зокрема, «Зеонбуд» заявляє, що мережа Т2 не має технічної можливості для надання інтерактивних відео- та інформаційних послуг. «Навпаки, цю можливість має технологія IPTV, отже, вона має переваги перед мережею Т2 в цьому питанні», - вважають у «Зеонбуді».

 

«Зеонбуд» заявляє, що мережа Т2 не має технічної можливості перегляду програм у мобільному варіанті. «У стандарті DVB-T2 мобільність не передбачена, вона є лише в доповненні до стандарту - T2-Lite profile. Але це доповнення було включено в стандарт лише в травні 2012 року, а мережа Т2 була запущена в експлуатацію у вересні 2011 року», - кажуть у «Зеонбуді».

 

«Зеонбуд» також заперечує, що мережі Т2 програють телекомпанії, які використовують супутникову технологію. «У таких телекомпаній немає власної мережі мовлення, а отже, й обладнання, їхні витрати тут мінімальні», - стверджують у «Зеонбуді» та наголошують, що саме провайдер наземного цифрового телебачення несе суттєві фінансові та організаційні витрати з експлуатації мережі.

 

«Зеонбуд» заперечує, що супутникове телебачення програє мережі Т2, що лише його мережа надає безкоштовні послуги телебачення, що технології МІТРІС, МMDS і IPTV не вважаються його конкурентами, оскільки мають незначне покриття (МІТРІС, МMDS) або ж є дорогими для абонентів (IPTV).

 

Як писала «Детектор медіа», 23 грудня Антимонопольний комітет України визнав ТОВ «Зеонбуд» монополістом на ринку телекомунікаційних послуг з розповсюдження в цифровому форматі (стандарт DVB-T2 (MPEG-4) телевізійних програм. «Поки що це рішення означає, що держава отримала право контролювати і регулювати діяльність "Зеонбуду", у тому числі комерційну: тарифи, якість послуг, умови їх надання», - пояснила керівник центру адвокації та лобіювання Незалежної асоціації телерадіомовників Ольга Большакова.

 

Виконавчий директор Незалежної асоціації телерадіомовників Катерина М'ясникова сподівається, що визнання «Зеонбуду» монополістом означатиме відкриття економіки тарифів оператора. І таким чином ринок зможе оцінити, як формується вартість послуг компанії.

 

«Детектор медіа»

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY