ПРОЕКТИ
13:17
Понеділок, 11 Березня 2013

Журналіста з Рівного Олександра Мельничука СБУ визнала свідком і викликала на допит

7 березня журналіста Видавничого Дому «Ого» з м.Рівного Олександра Мельничука було викликано повісткою до ОВС слідчого відділу УСБУ в Рівненські області. В документі було зазначено, що журналіст повинен прийти на допит у якості свідка. Про це «Детектор медіа» повідомив особисто Олександр Мельничук.

 

Журналіста викликав на допит старший слідчий ОВС слідчого відділу УСБУ в Рівненські області Едуард Михалюк, але допитував його оперуповноважений Сергій Лєщук. Олександр Мельничук не може, на вимогу СБУ, розкрити зміст допиту, але повідомив, що напередодні у нього відбулась телефонна розмова зі співробітником СБУ.

 

«5 березня близько 18.00 мені на мобільний зателефонував невідомий, який представився "старший оперуповноважений, майор (назвав прізвище, ім'я, по-батькові)», і повідомив,  що мене викликають по справі, що 18-19 лютого у м. Здолбунові (Рівненська область) на колії знайшли муляж вибухівки. Спочатку подумав, що має бути прес-конференція з цього приводу. Проте, коли я сказав, що "ви помилились, вам певно треба до тих, хто у нас криміналом у виданні займається", мені відповіли, що їм саме зі мною треба поговорити. Я перепитав, "а я то до чого? Я в тому Здолбунові був уже не пам'ятаю коли...". Чоловік сказав: "Ми багатьох викликаємо, то прокуратура поставила таке завдання. Ви не підозрюваний, а ми просто поспілкуємось".  З його слів, мені необхідно було  прийти о  10-тій ранку за адресою вул. Відінська, 4. Я попросив надіслати мені офіційно листа, і вже наступного дня отримав повістку до СБУ. У повістці було зазначено, що мене викликають в якості свідка по справі (і вказаний номер справи)», - повідомив пан Мельничук.

 

Журналіста, за його словами, здивувало, як за одну добу він міг перетворитися на свідка у кримінальному провадженні, хоча насправді не тільки не був свідком події 18-19 лютого у Здолбунові, але також не писав про неї у ЗМІ і не коментував на сайтах новин та у соцмережах.

 

За словами Олександра Мельничука, у нього існує алібі щодо подій у Здолбунові. У виданнях ВД «Ого» журналіст висвітлює соціально-політичну тематику. За версією Мельничука, підставою для допиту в СБУ могли стати його контакти у національно-патріотичних організаціях Рівненщини, заходи яких він неодноразово висвітлював.

 

7 березня «Детектор медіа» направила запити з приводу допиту журналіста Олександра Мельничука на і'мя прес-секретаря Голови Служби безпеки України Лади Сафонової та в УСБУ в Рівненські області і чекає на відповіді.

 

 

«Детектор медіа»

Фото з сторінки Олександра Мельничука у Facebook, копія надана журналістом

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5626
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати

Какой сериал,
или его продолжение,
вы бы хотели посмотреть?

Сериал «Школа»
Сериал «Игра престолов»
Сериал «Слуга народа»
Сериал «Молодежка»
Сериал «Ходячие мертвецы»
Сериал «Киев днем и ночью»
Сериал «Чужая дочь»
Сериал «Ольга»
Сериал «Родственнички»
Сериал «Красная королева»
Сериал «Физрук»
Сериал «Друзья»
Сериал «Сваты»
Предложить свой вариант:

Какой сериал,
или его продолжение,
вы бы хотели посмотреть?

Сериал «Школа»
16.4% (53)
 
Сериал «Игра престолов»
14.2% (46)
 
Сериал «Слуга народа»
9.9% (32)
 
Сериал «Молодежка»
4.6% (15)
 
Сериал «Ходячие мертвецы»
5.2% (17)
 
Сериал «Киев днем и ночью»
6.2% (20)
 
Сериал «Чужая дочь»
1.5% (5)
 
Сериал «Ольга»
4.6% (15)
 
Сериал «Родственнички»
0.9% (3)
 
Сериал «Красная королева»
2.5% (8)
 
Сериал «Физрук»
8.0% (26)
 
Сериал «Друзья»
7.4% (24)
 
Сериал «Сваты»
9.9% (32)
 
Предложить свой вариант:
8.6% (28)
 
Загалом відповідей: 324
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop